PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508796}

Ostatnia piosenka

The Last Song
7,1 104 345
ocen
7,1 10 1 104345
4,8 5
ocen krytyków
Ostatnia piosenka
powrót do forum filmu Ostatnia piosenka

Przez tą beznadziejną, brzydką i ohydnie śpiewającą Miley ten film mnie
brzydzi!!!!

beeti95

To nie oglądaj i Twój problem się zakończy... Miley gra we wszystkich najnowszych produkcjach? Nie, dlatego wydaje mi się, że wybór masz nade wszystko spory.
Pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 8
beeti95

Nikt ci nie karze tego filmu oglądać.
I piszesz, że Miley jest brzydka i nie umie śpiewać...ciekawe jaki ty masz głos i wygląd. Znalazł się bóg grecki!

angela7777777

Co jak co, ale jest brzydka i nie umie śpiewać. Od biedy bym ją ruszył, ale tylko od biedy.

beeti95

Nie oceniaj książki po okładce:)

anitka91_16

No i ok nie obejrze :P A co do ciebioe angela to przyznaje ze nie umiem spiewac i co????? No i dobra według mnie miley ma dziecinną pape, ale to moje zdanie, głos jej mi się też nie podoba, i piosenki tez nie zbyt....

beeti95

Beznadziejna - Koleżanki tak do Ciebie mówią w szkole?
Brzydka - Pokaż swój ryj dzieciaku bo nie widze zebys mogla sie tutaj do niej porownywac
Ohydnie Spiewajaca - Najpierw oskarzasz ja o ohydne spiewanie, potem sama przyznajesz sie ze nie umiesz spiewac btw. moze wytlumaczysz mi jak z tym ohydnym spiewaniem jest jedna z najbogatszych i najpopularniejszych nastolatek na swiecie ?
"No i dobra według mnie miley ma dziecinną pape" - Miley ma dziecinana twarz? Sadzac po twoim nicku "95" masz 15 lat i jestes od niej 2 lata mlodsza i smiesz mowic komus starszemu ze ma dziecinana twarz ?

Cos odemnie:

Jak Ci sie cos tutaj nie podoba to na nastepny raz nie zakladaj takich tematow bachorze, bo sie osmieszasz. Yo

mileyx3

-Po pierwsze nikt tak do mnie nie mówi więc stul pysk!!!!!!!
-Po drugie chyba już wole swój ryj niż tej sMIley!!!!!
-Po trzecie każdy ma inny gust to się odczep, mi sie jej głos nie podoba ci sie podoba i ok,......no i co że się przyznałam że śpiewać nie umiem???? przecież nie pcham się do żadnych musicali a ni nic!!!!!!!!! A popularna jest przez tą Hanne Montane!!!!!! Gdyby jej nie wybrali do tego serialu to ktos inny zamiast niej by się sławny!!

-Po 4 naucz się liczyć!!!!!! Ja sie urodziłam w 95 a miley w 92 a ty mi tu piszesz ze jestem 2 lata młodsza????? Ciakawe kto cie matmy uczy !!!!!!!

-Po 5 - Mówisz do mnie ze jestem bachorem??????? Ciekawe ile ty masz lat skoro się taką hanna montana i tą całą Miley napalasz, i jeszcze liczyc nie umiesz????? MOja 7 - letnia nawet uważa tą hanne montane za syf!! To ciekawe ile ty masz lat??????Jezeli jesteś starsza odemnie to lepiej się do tego nie przyznawaj..... Bo siara ze w takim wieku sie hanna montana podniecasz!!!!!!

beeti95

1. "Po pierwsze nikt tak do mnie nie mówi więc stul pysk!!!!!!!"

Jeżeli nikt tak do Ciebie nie mówi to po cholere mówisz tak o kimś?

2. "Po drugie chyba już wole swój ryj niż tej sMIley!!!!!"

Zuploaduj fote zobaczymy jak będą oceniać twój ryj a jak twarz miley k ?

3. "Po trzecie każdy ma inny gust to się odczep, mi sie jej głos nie podoba ci sie podoba i ok"

Jeżeli Ci się nie podoba to siedź cicho a nie jakieś tematy obrażające ją tutaj zakładasz.

4. "No i co że się przyznałam że śpiewać nie umiem????"

Wcześniej napisałaś "ohydnie śpiewającą - słowa kierowane do Miley", a Ty wcale śpiewać nie umiesz to jak siebie nazwiesz?

5. "Przecież nie pcham się do żadnych musicali a ni nic!!!!!!!!!"

Bo pewnie twoja uroda i głos Ci na to nie pozwolą. HEH

6. "A popularna jest przez tą Hanne Montane!!!!!! Gdyby jej nie wybrali do tego serialu to ktos inny zamiast niej by się sławny!!"

Ad.1

"ktos inny zamiast niej by się sławny!!" Polski chyba cieniutko u Ciebie :-/

Ad.2

Miley początkowo starała się o rolę Lily Truscott, więc musiała mieć jakieś atrybuty, którymi mianowali ją na Hanne Montane która odgrywa główna rolę w serialu jak i filmie.

7. "Po 4 naucz się liczyć!!!!!! Ja sie urodziłam w 95 a miley w 92 a ty mi tu piszesz ze jestem 2 lata młodsza????? Ciakawe kto cie matmy uczy !!!!!!!"

Liczyć umiem Miley urodziła się w Listopadzie czyli bliżej 93 rocznika, więc w moim przypadku strzelałem, że ty może się urodziłaś w pierwszej części roku, jeżeli się myliłem to masz racje bo rocznikowo są to 3 lata, więc jeżelibyś była tak miła i podała miesiąc w którym się urodziłaś byłbym wdzięczny, ale to i tak nic wspólnego nie ma z moją matematyką.

8. "Mówisz do mnie ze jestem bachorem???????"

Uważam Cię bachorem bo pisanie takiego czegoś na tych forach raczej nie jest prawidłowe bo wcale od niej lepsza nie jesteś, a obrażasz.

9. "Ciekawe ile ty masz lat skoro się taką hanna montana i tą całą Miley napalasz, i jeszcze liczyc nie umiesz????? MOja 7 - letnia nawet uważa tą hanne montane za syf!! To ciekawe ile ty masz lat??????Jezeli jesteś starsza odemnie to lepiej się do tego nie przyznawaj..... Bo siara ze w takim wieku sie hanna montana podniecasz!!!!!!"

Od kiedy wiek jest czynnikiem upodobań człowieka. Hannah to Miley w peruce, więc raczej interesuje się Miley, a nie "hanna montana i tą całą Miley napalasz" liczyć umiem i taki ktoś jak Ty nie wmówi mi, że nie umiem :]. Jestem starszy podkreślam (STARSZY - osoba męska) i się do tego przyznaje i wcale dla mnie nie jest wstydem, że się nią podniecam.

mileyx3

btw. Ty masz jakieś ADHD, że tyle wykrzykników, kropek i znaków zapytania używasz? X_o

mileyx3

a to dlatego jest jedną z najbogatszych i najpopularniejszych nastolatek na świecie, bo 12 letnie dzieci nie mają wyrobionego gustu i jarają się takimi ścierami jak ta Miley. Ale sądząc po Twoim nicku będziesz się uparcie trzymać swojego.

użytkownik usunięty
beeti95

Autorka tego tematu to zwykła prowokatorka, która zazdrości nastoletnim gwiazdom wszystkiego..
Nie ma po co z nia dyskutować.

Taka rada: Jak cię film brzydzi to go po prostu nie oglądaj. Skoro nie możesz patrzeć na ryj Miley (a może pochwalisz się jak wyglądasz?) to nie wchodź tu i twój problem się rozwiąże.

Tak apropos to niby masz 15 lat, a sposób twojej wypowiedzi jest bardzo dziecinny.

użytkownik usunięty
beeti95

Boże.! jak mi cie żal beeti95.
co z tobą jest nie tak dziewczyno.??
krytykujesz kogoś kto jest idolem wielu nastolatek ( moją też ) a sama jesteś o wieeeeeeeeeele gorsza.
nie oglądaj filmu, bo jeszcze popłaczesz się z zazdrości, że ona ma wszystko a ty raczej nie wiele.
a miley jest świetną aktorką i piosenkarką. uwielbiam ją.
nawet niektórzy dorośli ją lubią bachorze.
mam nadzieję, że w końcu zmądrzejesz 15-latko, ktora zachowuje się jak 7-latka.

pozdro dla fanów Hannah Montany i Miley ;**

ocenił(a) film na 8
beeti95

W zupełności zgadzam się z przedmówcami. Jak można kogoś oceniać i wyzywać od najgorszych, skoro samemu się jest gorszym od tej osoby? No chyba coś masz nie halo! Ja jestem wielkim fanem Miley i nic tego nie zmieni. Uważam, że to naprawdę wielka gwiazda i ten film może być super. No ale to się oceni gdy dopiero się go zobaczy.

dysney_xd

potrzeba czasu, aby rocznik 95 to zrozumiał :) zakompleksione nastolatki, oj przepraszam... dziewczynki :) są wszędzie. Sądzą, że jak publicznie "zjadą" jakąś hollywoodzką gwiazdkę i wyżyją się, to będą się czuły piękniejsze, samoocena im wzrośnie czy coś.. Nie wiem, dziecięce lata mam już dawno za sobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones