PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508796}

Ostatnia piosenka

The Last Song
7,1 104 345
ocen
7,1 10 1 104345
4,8 5
ocen krytyków
Ostatnia piosenka
powrót do forum filmu Ostatnia piosenka

Jeździcie po niej jak nie wiem po kim. Premiery jeszcze nie było, więc wstrzymajcie się i potem ewentualnie wyrażajcie swoje opinie.
Zazdrościcie jej po prostu sławy i tyle. A ogólnie nie jest złą aktorką. Młoda jest, to fakt, może ma małe doświadczenie, no ale bez przesady. Jak was Miley brzydzi to nie oglądajcie. Macie problem serio. Ten film i tak zrobi furorę bez waszej akceptacji, tak jak inne powstałe na podstawie powieści Sparksa.

milenka_05

Masz zupełną rację! Ludzie, przecież każdy jakoś zaczynał! To, że ona zaczęła w serialu dla dzieci nie znaczy, że jest beznadziejną aktorką i nie może grać w dobrych filmach. Dajcie dziewczynie szansę! Aktorzy, którzy teraz uważani są za genialnych, tacy, którzy zdobyli po kilka Oscarów, również mieli różne początki. Na przykład Jack Nicholson - u progu swojej kariery grał w tanich horrorach. Skąd możecie wiedzieć, może Miley wyrośnie na drugą Meryl Streep? To jest tajemnicą, więc nie oceniajcie jej po jednej roli. Jeśli jednak zdarzą się tacy, którzy naprawdę nienawidzą Cyrus, to myślę, że warto będzie obejrzeć ten film przynajmniej dla pana Sparksa, który pisze naprawdę świetnie, a ten film został zrealizowany na podstawie jednej z jego książek.
Osobiście lubię Miley jako piosenkarkę, podoba mi się jej głos. Serialu, w którym gra nie oglądałam, bo chyba jestem "za stara". Ale "Ostatnią piosenkę" chętnie obejrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones