PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508796}

Ostatnia piosenka

The Last Song
7,1 104 345
ocen
7,1 10 1 104345
4,8 5
ocen krytyków
Ostatnia piosenka
powrót do forum filmu Ostatnia piosenka

ale mnie bawią, Ci co piszą ,,bozie beźnadziejny będzie ten film, gra tam majli jejjku". i co kur..z tego? tak mnie wkurza takie zachowanie.. A może akurat dobrze zagra w tym filmie? Gdybyście obsadzili w roli Hanny Montany, Penelope Cruz albo jakąś inną oscarową aktorkę, to byłby to zarąbisty serial tak? W Hannie Montanie nie można grać ... genialnie! Bo to jest mało ambitny serial dla dzieciaków.

Tak samo jest z wieloma osobami, np. Lindsay Lohan. Ludzie piszą, że film był do dupy, bo grała tam Linsday...

No sorry, wsadźcie sobie w jelita te uprzedzenia, rzygam tym.

Dixiee

Osobiście nie lubię Miley Cyrus lub Lindsay Lohan, ale bardzo przepadam za filmami , w których grają. Miley także bardzo dobrze śpiewa. Nie można oceniać filmu po tym jak się aktorzy prywatnie zachowują i jakie macie o nich zdanie. Zgadzam się z Dixiee 'wsadźcie sobie w jelita te uprzedzenia'.

Co do filmu to na pewno na to pójdę do kina, bo strasznie lubię książki Nicholasa Sparksa.

EyJay

Ja nie mówię że film koniecznie beznadziejny bo gra tam miley, ale hannah montana wegług mnie jest beznadziejna... i głos i wygląd miley też mnie nie powala

beeti95

Yhym

" beeti95 5 stycznia 2010 12:15
Miley CYrus
Przez tą beznadziejną, brzydką i ohydnie śpiewającą Miley ten film mnie
brzydzi!!!! "

Teraz to na prawdę mnie wkurwiłaś, czy Ty jesteś jakaś pierdolnięta czy o chuj Ci chodzi? Najpierw ją jeździsz a później piszesz

"Ja nie mówię że film koniecznie beznadziejny bo gra tam miley, ale hannah montana wegług mnie jest beznadziejna... i głos i wygląd miley też mnie nie powala"

Nie no do chuja kto żyje na tym świecie !!!!

Dixiee

zgadzam się całkowicie a ja widząc zapowiedź bardzo chętnie go obejrzę, nie
obchodzi mnie obsada, ale po porostu ciepły klimat scen mi się podoba :)

ocenił(a) film na 8
gabriela425

Popieram Dixiee. Nie da się wykazać w Hanie Montanie.
Mam jednak przeczucie,ze Miley Cyrus nas zaskoczy, i to pozytywnie. Bo oglądając zwiastun filmu jestem pod wrażeniem jej gry.
A co do jej głosu i piosenek- wykonanie na żywo piosenki "The climb" udowadnia,że jest ona utalentowana. Niewiele dorosłych piosenkarek potrafi tak dobrze śpiewać na żywo, a co dopiero 16 latka.

użytkownik usunięty
DeeDee_Spencer

ja oglądałam kilka filmików, w których na żywo śpiewa selena gomez i stwierdzam, że śpiewając na żywo ma głos jak dziecko. a miley nie. ona jest utalentowaną nastolatką.
i ludzie:
błagam was.! nie krytykujcie tego filmu dopóki go nie obejrzycie. bo te wasze krytyki są nieuzasadnione i do dupy.
ja osobiście lubię miley jako aktorkę i piosenkarkę, bo ona ma naprawdę niesamowity głos, ale nie lubię jej jako normalnej osoby, bo trochę dziwnie się zachowuje...

DO mileyx3:
Mówiłam że przez tą Miley ten film mnie brzydzi a nie że koniecznie jest zły :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones