PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011887}
5,4 16 115
ocen
5,4 10 1 16115
6,0 20
ocen krytyków
Ostatnia wieczerza
powrót do forum filmu Ostatnia wieczerza

Dno

ocenił(a) film na 2

Nie wiem skąd te zachwyty nad tym czymś, ale już kilka lat temu zauważyłem, że jak wychodzi jakiś gniot to w pierwszych dniach na filmwebie zbiera dosyć pochlebne recenzje. Jeszcze ci krytycy co to piszą o braku fabuły i przyznają ósemki. Ludzie wy w ogóle czytacie co piszecie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Geralt_z_Riviii

A użytkownicy, którzy ocenili film średnio dużo wyżej niż ty też zgarniają grubą kasę? A może to, że tobie się nie podobał, nie oznacza,że innym nie ma prawa się podobać, a jeśli tak twierdzą, to kłamią, żartują, nie znają się lub ktoś ich kupił? Swoją ocenę z takim tupetem przedkładasz nad inne i brak tolerancji dla nich musisz uzasadnić tylko czymś złym lub n8egodnym? To bardzo egoistyczne i płytkie myślenie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hammerofjustice

Bo to polski film, w dodatku Kowalskiego od Placu Zabaw, nad którym krytycy się spuszczali, choć był gniotem. Gdyby to była produkcja z innego kraju to nawet by na niego nie zwrócili uwagi

ocenił(a) film na 6
hammerofjustice

Czy mogę poprosić o chociaż jeden slaby film który ma pierwsze pochlebne komentarze ?
Z miłą chęcią sprawdzę Twoją teorię.

soulfly777kris

zielona granica

ocenił(a) film na 5
hammerofjustice

znając życie, krytykom nawet nie trzeba płacić za recenzję, może nawet nie muszą straszyć ostracyzmem, wystarczy podejrzenie że ktoś cię zapamięta

ocenił(a) film na 2
hammerofjustice

Przecież tym tzw. "krytykom" wcale nie chodzi o to, czy fiom jest dobry, czy zły, ale czy promuje wyznawane przez nich idee. To jest kolejna "produkcja" homo - lobby, która ma być ich zemstą za pierwszą komunię i wierzącą babcię. Oni sprawdzają już tylko ilość lewackiego przekazu. Im go więcej, tym dają wyższą ocenę. To jest tak miałkie i beznadziejnie tandetne, głupie i kiczowate, że tylko zakompleksione pryszcze, które spały na lekcjach historii, mogą się tym jarać. Cała reszta pogardza tą nachalną, mdłą, krótkowzroczną propagandą.

Flashlight_Beam

Po prostu bardzo zły film, nie ma po co nikogo obrażać

ocenił(a) film na 4
hammerofjustice

jak to skąd? Spójrz na ocenę Majmurka. "antyklerykalne przesłanie" i jemu już wystarczy.

ocenił(a) film na 2
hammerofjustice

To jest tak złe że aż mam dreszcze żenady. Oglądając to miałem mix reakcji. Obrzydzenie, śmiech, zażenowanie. I żadna scenografia tego nie zmieniła - bo tak wysoka ocena z mojej strony to za scenografię.

hammerofjustice

Który to krytyk napisał o braku fabuły i dal ósemke bo..Jakos dojrzeć nie mogę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones