PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803904}

Ostatnie Rekinado: Ząb czasu

The Last Sharknado: It's About Time
3,5 935
ocen
3,5 10 1 935
Ostatnie Rekinado: Ząb czasu
powrót do forum filmu Ostatnie Rekinado: Ząb czasu

więc liczę na jeszcze więcej żartów i nawiązań do popkultury.

MisterTornister

jedno jest pewne: to znowu będzie najgorszy film roku tak jak każda poprzednia część.

tomasz_user

mało filmów widziałeś, bo akurat seria Rekinado jest najlepsza jeśli chodzi o filmy klasy Ź

MisterTornister

dobijam do 5000, nie wiem czy to mało.

no właśnie filmów klasy Ź, czyli najgorszego syfu, przynajmniej wiesz jak zakwalifować tę serię.
abstrachując od tego, że jest robiona dla beki i ma wyglądać jak najbardziej się da kiczowato, to po prostu jest beznadziejna seria, możliwe, że najgorsza w historii. jeśli nie wiesz o czym mówię, to porównaj sobie Rekinado np. z serią Martwe zło.

a i ta najnowsza część ma wyjść 19 sierpnia (taka data widnieje na imdb)

tomasz_user

ale i tak obejrzysz - więc nie jest najgorsze, bo najgorszy film to taki który wyłączasz po kilkunastu minutach

Sharknado bawi się kiczem, w porównaniu do pseudointeligentnych gniotów typu 'Melancholia' albo 'Locke' które z założenia mają nie być kiczowate, a są największym syfem, bo nie dość że są głupie i bezsensowne, to jeszcze nudne i nie dają rozrywki

ocenił(a) film na 6
MisterTornister

dokładnie tak jest :)

ta seria to symbol-autoparodia amerykańskiej branży filmowo-rozrywkowej

ocenił(a) film na 6
MisterTornister

to jedna z najlepszych amerykańskich serii filmowych ogólnie; literki jakie tam doczepiają "krytycy filmowi" bez znaczenia

MisterTornister

rycerzwu

rycerzwu30

czemu do tej tej pory nie wiedziałem o takich filmach nie no rekiny spadają z nieba poprzednie części też takie czy jeszcze lepsze?

rycerzwu30

wg mnie najlepsze były część pierwsza i piąta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones