PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90658}

Ostatnie uwiedzenie

The Last Seduction
6,5 2 048
ocen
6,5 10 1 2048
8,0 3
oceny krytyków
Ostatnie uwiedzenie
powrót do forum filmu Ostatnie uwiedzenie

Myślicie, że ona mogłaby być kiedykolwiek szczęśliwa? Mężczyźni byli dla niej tylko narzędziami. I co ona zrobi z tymi pieniędzmi? Pewnie wyda je na kochanków, kiedy już straci urodę. To osoba, która może przeżywać swoje tryumfy(że kogoś przechytrzyła, że coś zdobyła), ale raczej nie mogłaby się z kimś związać, przynajmniej bezinteresownie.

Zimna suka.

użytkownik usunięty
Morgan_Mortimer_Graff

Prosze tak brzydko sie nie podpisywac.

hahahhahahahahhahah, uwielbiam cię ! :d

użytkownik usunięty
Milena_96

Ja ciebie tez, chociaz nie moge wyslac prywatnej wiadomosci

ocenił(a) film na 6

dobre ;D

ocenił(a) film na 6
Morgan_Mortimer_Graff

Miałem to samo odczucie. Nienawidziłem jej przez cały film, aż do samego końca...

underground73

Zna ktoś podobne filmy??

kozako22

W sieci(94), Nagi instynkt(92), Kobieta odrzucona(94).

ocenił(a) film na 9
kozako22

Czwarty czlowiek.

ocenił(a) film na 7
Morgan_Mortimer_Graff

Myślę, że tacy ludzie jak ona, inaczej definiują szczęście.

ocenił(a) film na 9
Morgan_Mortimer_Graff

Ona nic nie zrobi. To film. Skończyli kręcić, aktorzy rozeszli się do domów :D Trochę mnie bawi jak ludzie tak się wkrecają w filmy, że interesuje ich co postać robi po skończonym filmie. Otóż nie robi nic.

MychaOi

Może tak, a może nie.

ocenił(a) film na 10
Morgan_Mortimer_Graff

Osobowości psychopatyczne tym się od większości różnią, że nie odczuwają lęku. "normalne" fukncjonowanie człowieka w społeczeństwie opiera się w większości na lęku, przed wykluczeniem, samotnością, biedą, że sobie nie poradzisz itd, dlatego przestrzegasz prawa, wchodzisz w związki, chcesz mieć dzieci. Lęk jest nieuświadomoiony ale jest i popycha cię do określonych zachowań, wypełniania ról społecznych. Główna bohaterka nie ma lęku bo jest psychopatką, hedonistką, liczy się tylko ona i tylko chwila obecna, nie myśli i konsekwencjach bo się ich nie boi dlatego jej zachowanie szokuje ale i fascynuje. Czy mogłaby być szczęśliwa? Pewnie. To, że dla jednych ludzi definicja szczęścia to np stały związek nie znaczy, że dla wszystkich jest taka sama.
PS jeśli myślisz, że ludzie są w związkach bezinteresownie to niestety mrzonka, każdy ma swój interes np zaspokajanie lęku przed samotnością, dowartościowanie się, poczucie bezpieczeństwa. Ona ma inne wartości, potępiamy ją bo dla społeczeństwa jej wartosci są destruktywne ale trzeba przyznać, że była niesamowita w dążeniu do swoich celów,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones