PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=345997}

Ostatnie zlecenie

Bangkok Dangerous
6,2 24 939
ocen
6,2 10 1 24939
4,5 8
ocen krytyków
Ostatnie zlecenie
powrót do forum filmu Ostatnie zlecenie

ALE - ale jest błąd twórców filmu. Kiedy Cage jedzie na swojej bodajże HONDZIE po zabiciu
zawodnika w samochodzie zachacza o jakieś tam chińskie badziewie dzieciaka lewym
ramieniem. Potem - w domu probuje je opatrzeć, niestety - ta rana pojawia się na PRAWYM
ramieniu :). W następnym ujęciu z Nicolasem w aptece, pokazuje on ranę znowuż to na
lewym ramieniu. :)

ocenił(a) film na 5
domiin

Głównie to chcę Cię uświadomić na temat tego BŁĘDU(KTÓREGO TAK NAPRAWDĘ NIE MA), ale przy okazji wypowiem się ogólnie na temat samego filmu. Ostatnie zlecenie to przeciętny, szybki film akcji, z kilkoma strzelaninami i pościgami, który nie niesie ze sobą jakiegoś wielkiego przesłania ani nie wnosi nic nowego, to też nie jest to zadanie tego typu filmu. Ogląda się go w miarę znośnie, a fabuła choć płytka to nie nudzi. Tego typu filmów akcji rocznie powstają setki i w większości to są naprawdę dużo słabsze filmy od Ostatniego zlecenia, więc spokojnie można go raz obejrzeć. Miejscami może irytować Nicolas Cage, który próbuje być większym profesjonalistą w swoim fachu niż to możliwe. Plus , że akcja dzieje się w Tajlandii, a nie np. w Stanach.
Moja subiektywna ocena Ostatniego zlecenia to przeciętne 5/10, a jeśli ktoś chcę obejrzeć naprawdę porządny film z motywem płatnego zabójcy, to polecam klasykę kina czyli DZIEŃ SZAKALA, który ma też naprawdę klimatyczny podtekst zarówno szpiegowski jak i polityczny.
A teraz błąd którego nie ma: CAGE MA RANĘ CAŁY CZAS NA LEWYM RAMIENIU, A W SCENIE, W DOMU STOI PRZED LUSTREM, A WIĘC WIDZIMY TAM LUSTRZANE ODBICIE(znasz takie pojęcie?), jak nie zauważasz takich szczegółów to nie wiem jak sobie radzisz z oglądaniem mocnych thrillerów o podłożu psychologicznym, bo w takich filmach to naprawdę trzeba wysilić umysł na każdy najmniejszy szczegół żeby w pełni je zrozumieć.
P.S.
Bez obrazy.

OldSnake

juz to ktoś przeczyta.

ocenił(a) film na 6
jotubyl

ja przeczytalem;) i to przed obejrzeniem filmu i zwrocilem na tgo szczegolna uwage:D i 2xUP na racje:)
a co do filmu , sredniak z super aktorem w roli glownej, gdyby nie Cage bylo by 5, tak to 7:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones