PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112153}

Ostra jazda

Broken Vessels
7,4 566
ocen
7,4 10 1 566
Ostra jazda
powrót do forum filmu Ostra jazda

Istotny obraz

użytkownik usunięty

Bardzo ważny film poruszający problem uzależnienia od heroiny w świecie na pozór normalnych, zwykłych ludzi. Świetne kreacje dwóch głównych bohaterów, a o wartości tego filmu może świadczyć chociażby cykl: "Kocham kino", w którym to był prezentowany. Najwiekszą "porażką" jest jednak brak dostepności tego filmu w jakiejkolwiek formie, w naszym nazbyt skomercjaliowanym filmowym świecie.

ocenił(a) film na 10

pomóż napisać napisy a udostępnie ci ten film w dobrej jakości,pozdrawiam

kombo

ja Ci pomoge z napisami, odezwij sie na gg: 8692035

ocenił(a) film na 9

małolaty wolą się jarać, chłamem w rodzaju "Requiem dla snu"...

ocenił(a) film na 7
vince25xx

Nie no bez jaj, Requiem jest wielkim filmem i przede wszystkim kultowym. Ja obejrzałem Broken Vessels ze względu na tło pracy w tamtejszym ratownictwie medycznym. Poniekąd podobnym filmem jest "Ciemna strona miasta" Martina Scorsese z Nicolasem Cage'em w roli głównej i tutaj prędzej bym się doszukiwał porównań. Nieporównywałbym Broken Vessels do Requiem ze względu na to że BV brakuje pewnych niezbędnych wartości czysto kinowych, choć oczywiście jako film mający przedstawiać jakąś rzeczywistość to faktycznie jest całkiem w porządku - smutny i jeśli nie prawdziwy, to przynajmniej sprawiający takie wrażenie.

ocenił(a) film na 9
huo_sanchez

chodziło mi o sam temat narkotyków

huo_sanchez

Nie jest wielkim filmem, chociaż trzeba przyznać, że zdjęcia fajne. I muza. I tylko tyle.
Jeśli chodzi o fabułę, jest stekiem bzdur.
Dziękuję za uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones