PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766327}

Ostra noc

Rough Night
5,3 33 134
oceny
5,3 10 1 33134
4,3 11
ocen krytyków
Ostra noc
powrót do forum filmu Ostra noc

Tak jak wyżej i nie,nie mam kija w tyłku...Bardzo lubię filmy tego typu; "MIllerowie" czy "Kac Vegas" były świetne - a skuszony porównaniami do tych właśnie filmow zasiadłem do tego czegoś.. Takiego szajsu nie widizałem juz bardzo dawno,tego sie nie da ogładać. Zdjecia jak w filmie klasy "D" czy "Modzie na sukces", gra aktorska irytujaca, infantylna i nie do strawienia,żle dobrani aktorzy,reżyser i scenarzyści podejrzewam,że upośledzeni umysłowo i siedzą jeszcze w gimnazjum..Napisałbym,że humor na siłe,ale nie można w notce o tym filmie użyć słowa "humor"...Dalej,tak irytujacej postaci jak ta "Alice" nie widziałem chyba w żadnym filmie, zero chemii miedzy głownymi bohaterkami,grały jak statystki w tych naszych paradokumentalnych serialach..KATASTROFA..Poświęciłem czas na ten film,wiec musiałem też poświecić czas na to,żeby to dziadostwo skomentować...A nóz,może ktoś dzieki temu tego badziewia nie obejrzy i zachowa dwie godziny życia - choć nie jestem zwolennikiem sugerowaniem sie komentarzy..Jak ktoś chce sie sam przekonać ? Prosze bardzo.. Dałem -2 z litości,ale taka ocena dla tego filmu to jak oscar czy glob. Powinno być jeden,bo to faktycznie istne NIEPOROZUMIENIE!

mateos8

* " zwolennikiem sugerowania się komentarzami "

ocenił(a) film na 8
mateos8

Myślę że masz kij w tyłku ;)

ocenił(a) film na 8
mateos8

Masz jakieś inne filmy tego typu które Ci się nie podobały? Z chęcią bym obejrzał :)

ocenił(a) film na 4
mateos8

Tak suchego filmu dawno nie widziałem

ocenił(a) film na 7
mateos8

Jak dla mnie bardzo fajny film i dużo humoru ;)

mateos8

Totalny beton z ciebie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones