PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797184}

Ostrzeżenie

El aviso
5,6 1 949
ocen
5,6 10 1 1949
Ostrzeżenie
powrót do forum filmu Ostrzeżenie

... no jeśli wiedział, że to on ma zginąć a miał broń... to przecież... mógł odłożyć broń, policjant by nie strzelił i przerwałby tą "klątwę" w 2008 roku.

mogli to rozegrac tak, ze w momencie kiedy dociera do niego ze to on ma byc ofiara pada strzal od rabusia na stacji i wtedy ginie.

mogli takze dodac scene ze stary wlasciciel sklepu wzial wolne po to by uratowac chlopca (zaburzyc algorytm)

Freddie

przecież jest powiedziane, że wziął wolne.

ocenił(a) film na 5
Khantatat

właściciel sklepu w 2018 roku powinien mieć 63 lata, więc nie pasował do wzoru

Freddie

Co do pierwszego - również dla mnie dziwne że się wdał w taką akcję

Co do drugiego - dla mnie również wydaje się, że gdyby w momencie jak doszło do niego, że to on ma być ofiarą padłyby strzały to dałoby to dużo więcej do napięcia filmu...

Co do trzeciego - jak zauważył dap88 - właściciel miałby już 63 lata. Więc nie tylko go by nie uratował (bo on nie pasował do algorytmu), ale co więcej gdyby on był na stacji to wtedy by właśnie zaburzył algorytm bo nigdy nie było osoby w wieku 63.

Freddie

Mnie się wydaje, że umarł Jon i uridizk się Nico, czyli to ta sama osoba, ale i tak nie rozumiem tej końcówki, bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones