PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564161}

Oszukać przeznaczenie 5

Final Destination 5
5,7 60 547
ocen
5,7 10 1 60547
5,9 8
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 5
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 5
użytkownik usunięty
areczek_wierny

Ja nie chcę bo będzie to samo naciągany i nie realny itp

sorry, ale horrory są z zasady nierealne, bo kręcone w sztucznych warunkach a historie są wymyślane.... dziwna jest uwaga :/ sorry... ale zastanów się nad tymi słowami (p.s. swoimi oczywiście)

użytkownik usunięty
rosaria

Tylko że Oszukać Przeznaczenie mało przypomina horror, bardziej przypomina Thriller/Dreszczowiec.

tutaj masz rację.

ocenił(a) film na 4

mi nie

ocenił(a) film na 6

To są horrory i to z sugestywnymi scenami gore. Horror od thrillera różni się tym że podstawą są w nim zjawiska nadnaturalne.

ocenił(a) film na 6
rosaria

Duch, dusza są. Gdyby nie zjawiska paranormalne nic by nie było. Nie ma nicości ani niebytu. Prawdziwa nicość nie istnieje. Stan sprzed narodzin nie jest żadnym dowodem. Pokazuje tylko, że jeszcze nas nie było, a mieliśmy już zadatek. Fluktuacje kwantowe są wszędzie nawet w próżni, nie ma zakamarka nicości, wirtualne cząstki są wszędzie.
Energia jest stała. Promieniowanie mikrofalowe tła i elektromagnetyczne jest wieczne, do dziś mamy sygnały z Wielkiego Wybuchu. Całą materię ożywioną i nieożywioną otacza to promieniowanie, które opuszcza w momencie śmierci organizm i otacza wszystko. Wspomnienia i doświadczenia prawdopodobnie są kasowane ale nie jest pewne jakie informacje wiążą się z tą falą elektromagnetyczną, energią kwantową, to nie ma związku z religią, bajką, niebem, piekłem, tylko prawami fizyki kwantowej. Z samej energii nie może powstać materia, materia nie jest stała, energia już tak, jest wieczna, czy to świadczy o zyciu po śmierci, według mnie bardziej wskazuje na reinkarnacje ale to nic pewnego, rzeczywistość jest bardziej skomplikowana niż dostrzegamy to gołym wzrokiem. Świadomość jest jak sygnał transmisyjny z telewizora. Telewizor wyłączony, zepsuty,sygnał dalej jest. Śmierć nic nie kończy oprocz calosci ciała fizycznego.

ocenił(a) film na 6
areczek_wierny

A ja bym chciał, podobały mi się części 1, 2 i 3. A 4 i 5 to już gówienka pod te żałosne efekciarstwo i 3D, ale jak by wyszła 6 i tak chętnie bym obejrzał aby popatrzeć jak śmiesznie i głupio giną bohaterowie ;)

Bober11

4 to gówno, 5 się trzyma. :)

Pou_Prostu_Filip

tia, trzyma się gówna

ocenił(a) film na 4
hal9000_mk2

dokładnie

ocenił(a) film na 6
areczek_wierny

Realistycznie ukazane wypadki śmiertelne z rozmachem, samo to można oglądac bez końca. Jeszcze jakby zaangazowali się w zgadka śmierci, więcej fabuły to by byo kul.

ocenił(a) film na 4
Muhomorniczy

Dokladnie ja podejrzewam ze smiercia jest ten koroner bo za duzo wie jak na normalnego czlowieka

użytkownik usunięty
Eplay

Każdy człowiek ma swoje przemyślenia, a tutaj mieliśmy do czynienia z człowiekiem, którego życie zawodowe kręciło się wokół śmierci. Jakoś te jego rady nie były zbyt skuteczne, nie sądzisz?

ocenił(a) film na 7
areczek_wierny

Dla mnie starczy tyle części ile jest, kolejna cześć mogła by być już do kitu.

areczek_wierny

Jestem fanką całej serii, ale kolejnej części już nie powinno być. Według mnie zakończyli to we wspaniałym stylu, wiążąc wszystkie części, a następna mogłaby być już na przymus ;P

ocenił(a) film na 8
konisiara

Jak ja chciałbym by była kolejna częśc
Może nie mają pomysłów na śmierć

ocenił(a) film na 9
giovanni50

pomysłów na zabicie człowieka nigdy nie zabraknie, ale fabuły wiarzacej juz bardziej

giovanni50

Myślę że pomysły mogliby zaporzyczyć z nagród Darwina

ocenił(a) film na 8
Remigiusz189

Ale też np COVID ucieka z labu :)

giovanni50

I co? Jeden umiera na covid, drugi "oszukał" przeznaczenie bo się zaszczepił, ale szczepionka okazuje się nieskuteczna i też umiera? A co z innymi?
Zresztą film o epidemii już był w 1995 roku "outbreak"

ocenił(a) film na 8
Remigiusz189

Wiem że był roczni79 jestem, ale jak ta pandemia się skończy to będą się sypać filmy jak z rękawa

giovanni50

Byle nie o nim, bo już nim rzygam a co dopiero jak zaczną napier**lać o tym film za filmem

ocenił(a) film na 8
Remigiusz189

Luzik luzik

ocenił(a) film na 3
areczek_wierny

film był tak sztuczny, że miałam ochotę wyłączyć go już przy pierwszej scenie. zamiast horroru powstała komedia.

ziiielona

To cecha całej tej serii - może za wyjątkiem pierwszej części, na której przy poziomie kolejnych powinni zakończyć kręcenie.

ocenił(a) film na 8
areczek_wierny

uważam że powinni dalej kręcić, na pewno chętnych do obejrzenia nie zabraknie ;)

ocenił(a) film na 7
areczek_wierny

6 czesc powinna rozgrywac sie na statku lub w wiezowcu:)

DoktorLejdo

Bardzo dobry pomysl:-)

ocenił(a) film na 9
DoktorLejdo

Coś na kształt tego już było... Czekaj, jak ten film się nazywał... Hmm, już wiem, Titanic.

ocenił(a) film na 9
Falconett

Posejdon lepszy.

ocenił(a) film na 4
DoktorLejdo

Moze gdyby oszukali smierc przed zawaleniem sie WTC ,??

ocenił(a) film na 7
Eplay

Wlasnie

ocenił(a) film na 3
areczek_wierny

Ja chyba bym nie chciała, bo lubię ten horror, ale zrobił się gniotowaty i przesadzony już przy trójce.
Ale jak będzie to i tak obejrzę :)

ocenił(a) film na 9
areczek_wierny

Chetnie obejrze kolejna czesc...ale moze tym razem glownym bohaterem powinna zostac jakas staruszka, a nie ta zblazowana amerykanska mlodziez ;)

otfi

http://www.horror-movies.ca/2013/09/final-destination-6-to-be-set-in-the-12th-ce ntury-concept-trailer-inside/



TRAILER czy FAKE ?

ocenił(a) film na 5
_lilka_

Fake przecież są tam sceny z Piratów z Karaibów :D Po co 6,jak dla mnie historia zatoczyła na końcu 5 koło i koniec.Starczy śmierci na 100 sposobów...

ocenił(a) film na 5
areczek_wierny

Powstanie szóstej części chyba nie byłoby dobrym pomysłem, zwłaszcza gdy w piątce historia zatacza koło. Moim zdaniem gdyby powstała kolejna część, była by jeszcze bardziej nierealna niż czwórka i piątka razem wzięte.

ocenił(a) film na 3
areczek_wierny

NIGDY !
Już o 5 odcinków za dużo !!!

użytkownik usunięty
areczek_wierny

Ja, jak najbardziej.

areczek_wierny

wg mnie już 3 nie powinna powstać. pierwsza część była genialna (wczesniej chyba nikt nie wpadl na taki scenariusz), druga też była w porządku. Ale 3 i dalsze to już tylko odcinanie kuponów...

ocenił(a) film na 8
areczek_wierny

Jeśli efekty specjalne będą na takim poziomie to chętnie obejżę tę "komedię", najchętniej w 3D na moim 55" ledowym maleństwie.
Najzabawniejsza scenka w filmie to jak na moście smoła polała łysego hi hi hi

mmence

bardzo zręcznie pochwaliłeś się swoim telewizorkiem .. co jeszcze masz fajnego w domku ... pochwal się

ocenił(a) film na 8
hal9000_mk2

Co to za chwalenie jeśli się nie znamy..., ale jeśli nalegasz :
Mam 6 gitar elektrycznych, jedna 7dmio-strunowa, kilka z najwyższej półki.
Mam sceniczny sprzęt z najlepszym multiefektem jaki wyprodukowano do gitar :-)
Mam perkusję akustyczną sonora z podwójną stopą iron cobra,
ale ćwiczę na bardzo rozbudowanej elektronicznej opartej na dwóch rolandach td-9 !!!
Mam rakiety tenisowe Wilson Steam (najwyższa półka) i kosz nowych piłek head
Mam jeszcze dużo fajnych klamotów np. superszybki komputer do gier z dwoma kartami gtx 680 w trybie sli
Ale bardziej mnie cieszy, że mogę pracować jako muzyk, grać w tenisa ziemnego,
czasami zagram w jakąś wypasioną grę i czasami obejrzę jakiś film w super jakości.
Ale i tak wszyscy idziemy do ziemi, dlatego ważniejsze jest poczytać biblię i prawdziwe fakty naukowe i szukać prawdy !!!

ocenił(a) film na 8
areczek_wierny

Podobały mi się wszystkie części ... chętnie zobaczyła bym 6 :)

Anna_0604

I to mi się podoba

ocenił(a) film na 8
Anna_0604

Ja tak samo z chęcią obejrzałabym 6 część, ale już chyba nie ma co na to liczyć - jakby miała powstać, byłoby o tym głośno. Ponadto miała powstać wraz z częścią 7, w 2013 roku :(

ocenił(a) film na 8
laoujepars

To rok już po terminie, szkoda bo po obejrzeniu części 1. Wkrecilam sie w kolejne ;)

areczek_wierny

OSzukac przeznaczenie to film bez końca mozna wymyslac 1000 cześci jak oszukac śmierć a potem zginąc .. lepiej zakończyc na 5 szczególnie ze historia zatoczyła koło

ocenił(a) film na 4
areczek_wierny

"Kto by chciał żeby powstało "Oszukać przeznaczenie 6"?" - Ja, ale. Ze śmietanką holiłudu, z lepszymi efektami, pomysłem. Marzenie.

""Oszukać przeznaczenie 6"?- Powstanie, końcówka filmu.

6 - kontynuacja kolejnych płycizn okraszonych efektami, w 3d, obejrzę z pewnością. Z Nadzieją wyczekująca ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones