PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293878}

Oszukana

Changeling
7,8 189 856
ocen
7,8 10 1 189856
7,1 26
ocen krytyków
Oszukana
powrót do forum filmu Oszukana
ocenił(a) film na 7
szymas93

Wielki plus to brak reklam,he he :)

RAC_79

Racja bo na Polsacie trwałby ten film od 20:35 do 23:55

ocenił(a) film na 10
szymas93

Na polsacie byłby w dwóch częściach jak Titanic hahah :D

użytkownik usunięty
RAC_79

No i jestem.

ocenił(a) film na 7

O ty dziadu :D

użytkownik usunięty
RAC_79

Magia. Ukrycie wypowiedzi to bieda.

ocenił(a) film na 7

Przez google to szukasz czy jest jakiś inny myk?

użytkownik usunięty
RAC_79

Google.

ocenił(a) film na 7

Tak myślałem. Dzisiaj Milan- Inter oglądasz?

użytkownik usunięty
RAC_79

Nie ogladam. Wczoraj obstawilem u buków i nic. Prawie 700 mialem do wygrania, ale Borussia ograła Lewego i nie tylko. Sprobuje moze w Czempions Lik coś wejdzie.

ocenił(a) film na 7

Dużo postawiłeś?

użytkownik usunięty
RAC_79

Trojeczkę. Nisko obstawiam po duzych kursach.

ocenił(a) film na 7

To tak jeszcze amatorsko?

użytkownik usunięty
RAC_79

Czy ja wiem. Szkoda mi stawiać wiecej.

ocenił(a) film na 7

No zależy ile tam zarabiasz czy co tam robisz :P

użytkownik usunięty
RAC_79

No amatorsko amatorsko. Nie jestem z tych ludzi, którzy stawiaja 500 i wygrywaja 2000.

ocenił(a) film na 7

Można się pobawić, jednak dla mnie to za duże ryzyko.

użytkownik usunięty
RAC_79

W tamtym roku postawilem 50 zł na tenisa kobiet. Dwa mecze, niby pewnik i przeyebałem.

ocenił(a) film na 7

Oj to 50zł można jeszcze przeżyć.

użytkownik usunięty
RAC_79

Odkuje sie na Champions League. Walne, że Legia wygra do zera w Dortmundzie i bede milionerem.

ocenił(a) film na 7

Słuchaj, moim zdaniem mają szanse na remis. Nie są wcale na takiej przegranej pozycji. Jak się postarają to i mogą jeszcze 3 miejsce zająć.

użytkownik usunięty
RAC_79

Spokojnie. Gdyby Magiera byl od poczatku to Wawie byloby maks 3 w plecy i przy strzelonym.

ocenił(a) film na 7

No właśnie, nie jakiś cygan na albańskich tablicach.

użytkownik usunięty
RAC_79

Dobra byla Legia wtedy z Celtami, ale nie wiem kto wtedy trenował. Berg chyba. Wówczas tez mogli zaistnieć w LM.

ocenił(a) film na 7

2014 rok to był chyba już Berg, nie chce mi się sprawdzać dokładnie.

użytkownik usunięty
RAC_79

Teraz mogliby znowu zagrać. Ważna jest regularnosc.

ocenił(a) film na 7

No ja tam im dobrze wróże, bo w końcu jakiś polski klub.

użytkownik usunięty
RAC_79

Za długi post. Fajnie byloby zaczynać od trzeciej rundy.

ocenił(a) film na 7

Chociaż wolałbym żeby jednak Wisła wróciła do czołówki, bo to jednak klub z renomą. Lech też coś padaczki dostał.

ocenił(a) film na 7
szymas93

Właśnie czekam na niego, jestem bardzo go ciekaw...

szymas93

już przełączyłem ...

wdsieniemiesci

Właśnie oglądam :)

ocenił(a) film na 8
szymas93

Właśnie jestem po seansie i tak na świeżo: co myślicie o tym chłopcu imieniem Arthur(?), który podszywał się pod Waltera? Czy oddali go matce czy jakiejś wynajętej kobiecie i historia się powtórzyła? Skąd się wziął ten Arthur(?) w knajpie? I czy ktoś mi przypomni, bo nie zwróciłam uwagi - czy w knajpie z nim siedział ten morderca czy ktoś inny?

Jeszcze tak na koniec to denerwowało mnie, że Angelina cały czas nosiła ten swój okropny kożuch, nawet wewnątrz budynków, nawet w sądzie gdy inne babki miały żakiety; oszczędzali na kostiumach czy co? (Raczej nie, bo inne babki miały fajne stroje z epoki...)

ocenił(a) film na 10
Furia

No co do Arthura to to wszystko było dziecku na rękę. W końcu lepsze życie... Myślę, że ta druga matka była wynajęta żeby po prostu poprawić reputację policji. Musiało tak być bo przecież jeszcze na początku filmu jest pokazany z jakimś facetem, włóczęgą(?). Gdyby to była prawdziwa matka to wydaje mi się, że byłby pokazany z nią, a nie z tym facetem (który nie był tym mordercą.. chyba.)
Co do stroju to się aż tak nie przyglądałam.

A mnie właśnie zastanawia co jest prawdą, a co naciągane w tym filmie...

ocenił(a) film na 8
_unpredictable_

Jeśli czytasz po angielsku, to jest bardzo ciekawy artykuł na Wikipedii: http://en.wikipedia.org/wiki/Wineville_Chicken_Coop_Murders. Rzeczywistość była gorsza od filmu...

ocenił(a) film na 10
Furia

właśnie szukałam informacji i zlazłam trochę. widziałam tą stronę, ale musiałabym sobie wszystko dokłądnie przetłumaczyć, gdyż najlepsza z angielskiego nie jestem. na pewnym forum dowiedziałam się o pewnych faktach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones