PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293878}

Oszukana

Changeling
7,8 189 857
ocen
7,8 10 1 189857
7,1 26
ocen krytyków
Oszukana
powrót do forum filmu Oszukana

to kobieta nadajaca sie do gry w filmach typu tomb reider oraz pan i pani smith, gdzie sex i przemoc idealnie do niej pasuja. Nie wiem czemu wcisneli ja do oszukanej. moim zdaniem sama jej fizjonomia krzykliwie kontrastuje z wczesnymi latami XX wieku, a czerwona szminka na jej wielgachnych ustach wyglada przekomicznie. Nie znaczy to, ze nie uwazam Angeliny za atrakcyjna kobiete, jednakze moim zdaniem 1000 razy bardziej do tej roli nadawalaby sie np. Naomi Watts.

Shidou

Zgadzam sie z Toba, najbardziej podobały mi się sceny, gdzie jej nie było.

ocenił(a) film na 9
Shidou

hehe Oglądałaś w ogóle film? Gdyby Naomi Watts posiadała chociaż 10% umiejętności aktorskich Angeliny Jolie to było by dobrze. Według mnie Oszukana to najlepszy film 2008 roku a rola Jolie jak najbardziej powinna dostać Oscara.

ocenił(a) film na 10
Buker7

dokładnie...a Tomb Raidery, Pan i Pani Smith, Wanted itp. to największe gówna w jakich grała, a za Oszukaną powinien być Oscar.

m_szymon

z powyższego wynika, że Oscar za grę w Oszukana należy się jej tylko dlatego, że ten film na tle "największych gówien w jakich zagrała" wypada Twoim zdaniem przyzwoicie. Nie zgadzam się. Jeśli zobaczymy aktora w roli nieco innej niż zazwyczaj go widzimy, to nie oznacza, że od razu zasługuje na nagrodę. Cenię sobie właśnie takich aktorów, bez których film nie byłby już taki sam i trudno wyobrazić sobie, że ktoś mógłby zagrać lepiej. O roli A w Oszukana tego nie powiem. A co o Buker7: z czasem trzeba się nauczyć czytać między wierszami. Takie jest moje zdanie, ale oczywiście, szanuję opinie innych.

ocenił(a) film na 10
Madlena_2

Nie, nic takiego nie wynika. Upraszczasz sprawę. Wymieniłem powyższe filmy w nawiązaniu do tego co napisał autor tego postu. Angelina ma to do siebie, że lubi grać w mało ambitnych, lekkich filmach akcji. Czy to według Ciebie powód, żeby jej nie nagradzać oskarem? Zresztą zostawmy te oskary. Osobiście uważam, że w Oszukanej zagrała rewelacyjnie, i to chyba najlepsza jej rola. Nie, przepraszam najlepiej zagrała w Gia.

ocenił(a) film na 6
m_szymon

Lepiej bym tego nie ujął.

ocenił(a) film na 7
Buker7

Naomi Watts jest 100 razy bardziej subtelna i jest zdecydowanie lepsza aktorka. Oczywiscie w mojej opini. Dla mnie angelina wyglada komicznie i kojarzy mi sie z "gownianymi" rolami. no ale aktor staje sie taki w jakich filmach gra ; ) Akurat w Changeling Brangelina przestala mi przeszkadzac po jakis 30 minutach. Wiec dla mnie to jej osobisty sukces. A jesli ktos mi pisze ze to najlepsza aktorka globu no to zbiera mi sie na łzy, całe szczęście ze smiechu... Nie zrozum mnie źle ale są dziesiątki bardziej utalentowanych aktorek ale niestety nie sa tak wypromowane. W "turyscie" jej gra powinna zdyskwalifikowac ja z zawodu. Ot świetnie wypromowany średniak aktorski w który wpompowali mnóstwo kasy! pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Pyramid_Head

oczywiście za Turyste należy sie czerwona kartaka ale nie zapominaj o Johnny'm bo wcale nie zagrał lepiej od Angeliny co świadczy o tym że nie była wina aktorów tylko reżysera

ocenił(a) film na 9
panciowojcik

kartka :P

ocenił(a) film na 7
panciowojcik

nie no chodziło mi tylko o to, że jesli ma sie klase, fanow liczacych na kolejna dobra role to nie wybiera sie takim filmow. pozdrawiam serdecznie ; )

ocenił(a) film na 10
Shidou

toz to jakas masakra... ta aktorka ma duzy potencjal! wiekszy od Naomi Watts! tak jak zreszta sam mistrz Estwood stwierdzil...

ocenił(a) film na 9
Shidou

nie lubię Anżeliny ;) ale moim zdaniem w tym filmie zagrała ge-nia-
lnie.!

ocenił(a) film na 9
mery_lu_1988

No właśnie! Nie trzeba uwielbiać aktorki by nie dostrzec w niej talentu. Dla mnie to aktualnie najlepsza aktorka na naszym globie.

ocenił(a) film na 8
Shidou

A jak dla mnie to jej najlepsza rola ostatnich lat, bo przejadło mi się jej wciskanie na siłę do filmów, gdzie gra aktorska ogranicza się wyłącznie do kopania i scen walk.

ocenił(a) film na 9
Shidou

tak dla jasności to Angeliny nikt nie wciska w żadne role, to ona robi komuś łaske czy zagra u danego reżysera czy nie!

ocenił(a) film na 9
panciowojcik

chyba jej lata świetności minęły, skoro zniknęła z ekranu... może to dlatego, że wygląda jak chodzący szkielet. wątpię, żeby obecnie miała tyle do powiedzenia w hollywood co jeszcze parę lat temu...

ocenił(a) film na 9
Shidou

oj jeszcze ma do powiedzenia i to sporo, uwierz mi

ocenił(a) film na 7
panciowojcik

Jasne Tomb Raider 3 i inne gnioty ; ) Brangelina czekamy! Niech ambitne kino przepadnie na wieki! Dobry aktor nie gra w gniotach ; ) No moze jedna dwie wpadki jeszcze mozna przebolec ale jej dziela: "Co za życie" , "wanted:, "salt" , "tomb raidery" "turysta" "beowulf" oczywiscie " Mr&Mrs Smitch" to gnioty jakich malo... Szkoda ze wymienilem prawie wszystkie jej aktorskie osiagniecia od 10 lat ; ) Filmy te robia popcorn z mózgy i to niestety gorszej jakosci. Po co ogladac cos tak glupiego jak filmy w ktorym gra nasza gwiazdeczka Jolie? Co nie zmienia faktu ze zaskoczyla mnie w tym filmie i jestem wstanie napisac: "Pani Jolie brawo w koncu brak kompromitacji!" A jesli lubisz denne filmy bez fabuły sensu jakiejkolwiek tresci i przekazu. polecam Angeline!

ocenił(a) film na 7
Pyramid_Head

ps. Changeling jest dobry :P

ocenił(a) film na 8
Pyramid_Head

Jeżeli lubi się filmy denne, bez przekazu, Ty polecasz aktorkę? Może za bardzo kojarzy Ci się z takimi filmami? Gia, Przerwana lekcja muzyki czy oszukana śwaidczą o jej talencie aktorskim. Nie przepadam za filmami akcji w których gra i z którymi jest kojarzona, ale po obejrzeniu tych trzech filmów stwierdzam że ma wielki potencjał i jest świetną aktorką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones