PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293878}

Oszukana

Changeling
7,8 189 754
oceny
7,8 10 1 189754
7,1 25
ocen krytyków
Oszukana
powrót do forum filmu Oszukana

Clint Estwood zrobil cos wyjatkowego.Jak bym mogla to dalabym 11/10

ocenił(a) film na 10
BiBA_5

Jestem z tobą 11/10.

ocenił(a) film na 10
rafalk13

Doskonały film, obejrzałem teraz na Ale Kino, polecam. 10*

ocenił(a) film na 1
BiBA_5

Mizeria 3/10 jak to u Eastwooda zero głębi niby wszystko cacy ale czegoś brakuje, brakuje realności, brak prawdziwych uczuć, wszystko nadmuchane, kino dla mało wymagających widzów... I Jolie i te jej usta(do ciągnięcia Augusta) nie pasujące do lat 20-ych.

ocenił(a) film na 3
oprzewielebny

Podzielam zdanie , że film mizerny. Samo podejście matki w tym filmie jest absurdalne. Gdyby chodziło o sprawdzenie tożsamości , to mogło by to potwierdzić lub zaprzeczyć dziesiątki osób. Wystarczyło by kilka pytań i sprawdzenie zachowań , a dowód był by oczywisty. Film przez to staje się prymitywny i męczący.

ocenił(a) film na 8
oprzewielebny

Przepraszam, ale czy sądzisz, że w tamtych czasach nie było ludzi z pełnymi ustami?

ocenił(a) film na 1
Morska_Bryza

Z botoksem nie

ocenił(a) film na 8
oprzewielebny

Tak, z botoksem nie. Ale dlaczego pełne (naturalne) usta nie pasują do lat 20-tych?

ocenił(a) film na 1
Morska_Bryza

Z całym szacunkiem Ale trzeba mieć wypaczona psychikę albo być dzieckiem i żyć w blogiej nieświadomości żeby nie ocenić tego filmu mniej niż szmire bo szmira to za dużo obraził bym Bukowskiego

ocenił(a) film na 8
oprzewielebny

To nie jest odpowiedź na moje pytanie :)

oprzewielebny

Przecież ona ma takie usta od urodzenia. Wystarczy poszukać w google zdjęć z dzieciństwa.

ocenił(a) film na 10
BiBA_5

liczylem że Jolie dostanie oscara bo tak oddała emocje że i mi się udzielały podczas seansu

maciekb80

Powinna, to rola jej życia, ale Kate bodaj przy 5 nominacji dostała w końcu Oscara za całokształt twórczości... Szkoda.

ocenił(a) film na 10
cxap

Choc nie mozemy narzekać że Kate dostała bo jej rola też warta była oscara :) .

maciekb80

Kate wówczas złapała mnie za serce, Angelina je rozdarła.

ocenił(a) film na 7
BiBA_5

Clint im starszy tym lepszy, niestety nie widzę następcy z tak wielkim talentem

ocenił(a) film na 8
BiBA_5

Z tym filmem wiąże się dla mnie pewna historia.

Darujcie dylematy moralne i prawne, ale film miałem obejrzeć już w 2008 roku, gdy ściągnąłem go z sieci Torrent. Jako, że jestem wiecznie zajęty czymś innym, to leżał na dysku z wieloma innymi filmami i dojrzewał latami ;) W między czasie pojawił się w płatnych telewizjach, które oczywiście miałem i nawet stwierdziłem, że dobrze się stało, bo tym razem obejrzę film "oficjalnie" i legalnie dodatkowo w HD. Nagrałem go więc na dysk dekodera i… leżał i dojrzewał, bo jakoś wiecznie nie było dobrego momentu lub czasu. W końcu zmieniałem dostawcę sygnału TV i nagranie się zmarnowało. Po jakimś czasie film został wyemitowany pierwszy raz w ogólnodostępnej telewizji i również ucieszony tym faktem nagrałem go. Jak nie trudno się domyślić sytuacja powtórzyła się kolejny raz i dalej coś mi krzyżowało plany zobaczenia tego obrazu. Nawet w pewnym momencie poddałem się i w obliczu przepełnienia dysku nagrywarki skasowałem ten film. Ten dekoder wreszcie podzielił losy poprzedników i został zastąpiony najnowszą wersją. I jakoś dwa tygodnie temu przeglądając EPG zauważyłem ten film, do trzech razy sztuka! – pomyślałem sobie, lecz znając siebie dobrze (doskonale ;) nie miałem złudzeń, że kolejny raz plan spali na panewce. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu coś mnie tknęło i w ostatni weekend wreszcie(!) go obejrzałem i stwierdzam, że było na co czekać, jest bardzo dobry, a sama historia niesamowita i o wiele bardziej interesująca niż ta moja tutaj! :P

Bardzo dobry film, jak dla mnie to mocne 8.5/10
11 lat czekania... jakbym wtedy o tym wiedział bardziej wziąłbym się za siebie i film obejrzał z co najmniej 10 lat wcześniej.

Polecam gorąco!

ocenił(a) film na 8
ZSGifMan

Urzekła mnie Twoja historia. Dobrze, że nie oglądałeś na tvn-ie z reklamami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones