PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=993}

Otchłań

The Abyss
7,3 32 545
ocen
7,3 10 1 32545
6,0 4
oceny krytyków
Otchłań
powrót do forum filmu Otchłań

Świetny 8/10

ocenił(a) film na 8

Film który pamiętam z dzieciństwa praktycznie w ogóle się nie zestarzał dalej robi świetne wrażenie przede wszystkim NIESAMOWITY KLIMAT dobra gra aktorska ciekawa fabuła a nawet efekty specjalne które jak na 1989 są naprawdę na dobrym poziomie film ma też swoje wady jednak przy tak dużej ilości plusów nie są one tak bardzo odczuwalne i nie mogą rzutować na końcową ocenę bez wątpienia jednego z najlepszych filmów Sci-Fi jakie powstały zresztą Jamesa Camerona i innych znaczących filmów z pod jego ręki nikomu przedstawiać nie trzeba i Otchłań w mojej opinii bez wątpienia do takich produkcji należy filmów z najwyższej półki szkoda tylko że nie przez wszystkich doceniony chodź z drugiej strony wysoka ogólna ocena mówi sama za siebie i jakieś pojedyncze negatywne oceny tego nie zmienią....

ocenił(a) film na 8
slobi

Po raz drugi obejrzałem ten film i zmienił się, do niego, mój stosunek. Oglądając go wcześniej uznałem iż to tylko niezły film. Oglądając dzisiaj jestem oczarowany. Piękna fantazja jego twórców na dodatek zakończona pięknym przesłaniem, wiarą w człowieka, tylko czy my jesteśmy do tego zdolni. Może trzeba włączyć ten enty zmysł, który pozwoli nie dopuścić do władz ludzi przesiąkniętych żądzą władzy niezależnie od tego jaka będzie jej cena. 8/10 !!!

ocenił(a) film na 7
slobi

Skoro ten film Ci się podoba i lubisz takie klimaty polecam z podobnego okresu film Sphere (Kula). Porusza nieco inne tematy i jest moim zdaniem obdarzony większa głębia psychologiczną ale posiada wiele elementów wspólnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones