PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=993}

Otchłań

The Abyss
7,3 32 587
ocen
7,3 10 1 32587
6,4 5
ocen krytyków
Otchłań
powrót do forum filmu Otchłań

to jest 03.08.2012 na Polsacie. Watro obejrzeć!

ocenił(a) film na 3
Moderatorrr

szczyt amerykanizmu. Cameron skończył się na terminatorze.

alzur

No nie gadaj Obcy również wymiata.

ocenił(a) film na 3
Moderatorrr

Obcy Camerona to nawet nie horror. Gdyby nie uniwersum byłby to zwykły, amerykański film akcji.

ocenił(a) film na 6
Moderatorrr

Świetny pomysł! Dzięki Waszemu ogłoszeniu na facebooku obejrzę dzisiaj ten film!
Uważam, że powinniście częściej ogłaszać, że w TV są hity typu "Ojciec chrzestny", "Święci z Bostonu" czy właśnie "Głębia".
(można np. wszystkie filmy z oceną 7,5 up na popularnych kanałach (TVP, TVN, Polsat, Canal+, Ale Kino,)

Dla mnie 10/10 jeżeli wprowadzacie ten pomysł do swojego programu!

ocenił(a) film na 7
Pan_Znak_Zapytania

jak się skończył? bo widziałem tylko do momentu jak te fale tsunami zatrzymały się tuż przed lądem. nie wiem nawet dlaczego.

ocenił(a) film na 7
krupy

To za sprawą ''obcych'' z głębin. Bud przekonał ich swoimi wpisami ,które słał do ekipy na górze ,a zwłaszcza do Lindsey. Przekonał ich do ludzi. Taka była istota filmu w drugiej jego odsłonie. Niestety tej słabszej części, bo naiwnej do granic możliwości. Jeżeli chodzi o rozmach, widowiskowość, efekty specjalne, szczegółowość i efekty dźwiękowe to Arcydzieło ,bo nie zapominajmy ,że film powstał w 1989 roku. Jak na takie banalne przesłanie to i tak dobre kino rozrywkowe.

ocenił(a) film na 7
djrav77

a jak wrócił na górę?
no ogólnie to nie mogłem uwierzyć, że ten film jest z 1989. nawet sam obraz tego oddawał.

ocenił(a) film na 7
krupy

Powiem tak. Mogę Ci to zdradzić ,ale nie lepiej by było jeszcze raz na spokojnie sobie obejrzeć całość? Tak czy siak przecież warto :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones