PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=993}

Otchłań

The Abyss
7,3 32 581
ocen
7,3 10 1 32581
6,4 5
ocen krytyków
Otchłań
powrót do forum filmu Otchłań
Asketel

Takich filmów jak Otchłań jest w ostatnim czasie mnóstwo- Star Trek, Transformers 2, Księżyc w nowiu itp.

ocenił(a) film na 8
ObiWanKenobi444

Hyh, jeśli to miała być prowokacja, to ci raczej nie wyszło, ObiWanie.

Asketel

To na pewno była prowokacja!

Asketel

Buahahahaha

Wyszło. . . :)

ocenił(a) film na 8
ObiWanKenobi444

Nie robi się, bo wzystko zostało powiedziane. Ten film zamyka pewną możliwość scenariuszową. Zresztą - jest piękny.

Krzypur

Idź łap myszy. . .

ocenił(a) film na 10
Asketel

Zgadzam się że klasyk. Choć mnie ne świecie nie było jak wyszedł, to i tak się zgadzam. Ale jestem fanem wersji rozszerzonej szczególnie. ;]

ocenił(a) film na 10
carlosss00

yyy ... znaczy się co?

ocenił(a) film na 10
mc_aural

No jeśli pytanie tyczy się tej wersji rozszerzonej to taka jest i była raz puszczana na polsacie. Wyjaśnia powód przybycia tych obcych na ziemię i zawiera jedną spektakularną scenę z falą wody (i jeszcze kilka innych w całym filmie).

ocenił(a) film na 9
carlosss00

Obawiam się że już takich filmów nie będzie. Cieszmy się tym co powstało w tamtych czasach, bo już nigdy nie wrócą.

ocenił(a) film na 10
carlosss00

masz może jakiegoś linka do opisu ? albo może sam spróbujesz mi to opowiedzieć bo tego nie widziałem.

ocenił(a) film na 10
mc_aural

http://www.kmf.org.pl/dir_cut/abyss.html
Znalazłem coś takiego. Ta stronka opisuje wszystko fajnie po kolei. ;)

ocenił(a) film na 10
carlosss00

No a ja się głowiłem, w którym filmie była scena z falą wody stojąca nieruchomo nad brzegiem.. byłem cały czas przekonany że widziałem to w "Głębi", ale jak widziałem ten film później to tej sceny nie było i coś mi nie pasowało, chciałem zapytać na forum filmu, ale już wiem co jest grane :]
Więc to było w wersji reżyserskiej, dzięki carlosss00 za wyjaśnienie :)

ocenił(a) film na 10
Psychol_91

Nie za ma co. ;)

ocenił(a) film na 9
Asketel

Oczywiście że klasyk,masz całkowitą racje trudno się sprzeczać.
Kłania się pytanie co sprawia właśnie,że takie filmy stają sie takie popularne i zapadają w pamięć na tak długo.Przecież w porównaniu do dzisiejszych produkcji zdawało by sie wydawać raczej przeciętny.

ocenił(a) film na 9
helsinger

Realizm.

ocenił(a) film na 10
Asketel

Właśnie. "Szkoda, że dziś nie robi się już takich filmów".
I chyba już robić się nie będzie. Przynajmniej za naszego żywota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones