PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699042}

Otwórz mi drzwi

Do-hee-ya
6,7 333
oceny
6,7 10 1 333
Otwórz mi drzwi
powrót do forum filmu Otwórz mi drzwi
Damar3478

Też bym chciała to wiedzieć... jakbyś miała jakieś info, zamieść tu proszę.

wombat_girl

Jak będę miaŁ jakieś info to dam znać ;P

ocenił(a) film na 7
Damar3478

To mi też proszę dać znać, bo również poszukuje tego filmu :).

D3Mania

Spoko, jestem fanem filmów z Kim Sae-ron, więc będę szukał tego filmu

ocenił(a) film na 7
Damar3478

Z kim jeszcze szukam filmu "Maenhol" którego też nie mogę znaleźć, mam nadzieję że oba filmy będą dostępne...

D3Mania

Do Manhole nie ma napisów, przynajmniej na razie. Akurat filmy z małą są popularne więc nie masz się o co martwić. Będą dostępne tylko trzeba będzie poczekać :)

Damar3478

hej, i jak tam? Nadal nic? Mam pytanie, gdzie szukacie napisów do koreańskich filmów?

ocenił(a) film na 7
wombat_girl

Angielskie napisy "już" dostępne w sieci(subscene).

ocenił(a) film na 6
Iridescence

film i napisy na asiatorrents.me

Dynablaster

A co sądzicie o filmie? Czemu tak słabo go oceniliście? 6-7 gwiazdek...

ocenił(a) film na 6
wombat_girl

6 to dobra ocena:). Dałbym wyższą notę, ale rozczarowało mnie zakończenie. Na duży plus gra Donny Bae, natomiast Sae-ron Kim mnie mnie nie przekonała. Przerosła ją ta rola, według mnie.

ocenił(a) film na 7
wombat_girl

7 to jak najbardziej dobra ocena. Film dosyć dobrze i sprytnie skonstruowany (do-hee jako bardzo złożona postać, pełna sprzeczności), jednak nie wszystko też w nim zgrało się idealnie. Po nazwisku producenta, może moje oczekiwania były zbyt wygórowane, do obrazów reżyserowanych bezpośrednio przez Mistrza (: trochę jednak zabrakło. Z niecierpliwością czekając na kolejne dzieła Chang-dong Lee z pewnością można zalukać:)

ocenił(a) film na 6
wombat_girl

Nie jest to wielki film, aczkolwiek "6" jest chyba oceną adekwatną. Od strony technicznej: wszystko dopięte na ostatni guzik. Największy zawód to chyba niewykorzystany potencjał. Brakuje przysłowiowego "pieprzu".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones