PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33260}

Otwórz oczy

Abre los ojos
7,5 19 191
ocen
7,5 10 1 19191
7,2 9
ocen krytyków
Otwórz oczy
powrót do forum filmu Otwórz oczy

BUahahaha

Nie wiem po co się tak jaracie. Tak. Jestem przeciwny remakeom, tym bardziej jeśli nie dzielą ich lata świetlne po orginale, tylko powstają rok po roku. Ale stwierdzam, że zarówno Vanilla Sky jak i orginał to dobre dwie produkcje. Nie ma co słuchać fanatyków, że Vanilla Sky to ameryka i komercha i chuj wie co. Udało się wydobyć to co najlepsze i stworzyć fajny remake. Remake bez dłużyzn, scen w stylu zapchaj-dziury, ze świetnym zapleczem audio-wizualnym. Wole oglądać remake niż orginał, który wydaje mi się taki nieopierzony. Ale to jak kto woli. Oba filmy są świetne, oba lekko inne. To jak z kolorami, to że ktoś lubi zielony, to nie znaczy, że jasno-zielony jest gówniany, tylko dlatego, że pochodzi od zielonego. Ktoś woli czerwony, ktoś pomarańczowy. Tu jest tak samo. Oba są w swojej konwecjii bardzo udane i kto co woli ten to wybierze. Orginał orginałem, ale jak fajny remake to czemu nie. To nie taka przepaść jak Taxi i New York Taxi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones