PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92171}

Otwarte serca

Elsker dig for evigt
7,3 3 508
ocen
7,3 10 1 3508
Otwarte serca
powrót do forum filmu Otwarte serca

Długo szukałam...

ocenił(a) film na 9

...w końcu udało mi się znaleźć,po 2 dniach ściągnąć i obejrzeć.
Film oglądałam załzawionymi oczami:)Koniec nieco mnie zdziwił i choć z początku nie mogłam zrozumieć dlaczego Cecilie podjęła taką,a nie inną decyzję to teraz trochę ją rozumiem.Szkoda że nie została wyjaśniona do końca sprawa NIels'a choć zabieg ten na pewno był celowy.Pewnie wrócił do rodziny.
Jak wszystkie filmy z udziałem Mads'a Mikkelsen'a ten również należy już do moich ulubionych (ale zostałby nim nawet gdyby Mads w nim nie występował.).
Mads odegrał w nim niemałą i bardzo znaczącą rolę,jego postać jest świetnie zagrana. Nikolaj Lie Kaas-cóż,ma gośc talent i potrafi świetnie zagrać nawet gdy ma do dyspozycji tylko twarz. Sonja Rochter-na razie nie mogę wiele o niej powiedzieć,to był pierwszy film z jej udziałem jaki widziałam,ale na tą chwilę oceniam bardzo pozytywnie,zapewne jest świetną aktorką.
Podsumowując: cudowny film,bardzo realistyczny,pokazani prawdziwi ludzie,żadni pięknisie z Miami czy Nowego Yorku,prawdziwe ludzkie codzienne problemy.Miłość która nie wybiera i potrafi zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie i tragedie które zmieniają całe życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones