PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534223}
4,7 365
ocen
4,7 10 1 365
Outcast
powrót do forum filmu Outcast

Nie wiem czy tylko ja tak mam ale większość horrorów jakie widziałem, które były kręcone na wyspach brytyjskich są jakieś szare, brudne, ponure, przygnębiające i z ciężkim klimatem. Jakoś tak ci ludzie z Angielskich blokowisk wydają się strasznie dziwni. Szczególnie tej młodzieży tam nie czaje totalnie. A wracając do filmu to nie jest on taki najgorszy tylko troszkę mało się w nim dzieje... Nawet za bardzo nie wiadomo o co chodziło. Może jakoś nieuważnie oglądałem ale wydaje mi się że te objaśnienia były tylko jakieś szczątkowe. Bo czemu ten chłopak był jakimś potworem i co to było w ogóle? On coś tam gadał, że jest mało takich jak on i czekają na coś kij wie na co :P I ta końcówka z tym jak on się zmienił i ona go później zabija po paru minutach to jakoś za szybko wszystko i bez sensu było. Ta pętla z tym, że teraz ona będzie wychowywała potwora to też jakieś słabe było. Daję 5 bo tu ciężko dać coś więcej. Specyficzny jest to film.

Johnyyoyo

A co maja chodzic w rozowych jeansach i robic disco polo jak nasze ,,gwiazdy,, ? Brytyjski klimat jest przytlaczajacy, hartuje czlowieka, dlatego maja najlepszych bokserow na swiecie razem z czarnymi yankesami i meksykancami, a nie pi.py

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones