PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534223}
4,7 365
ocen
4,7 10 1 365
Outcast
powrót do forum filmu Outcast

Gorszego filmu w życiu nie widziałem. Mimo że nie mam zbyt wielkiej historii na filmwebie to proszę Cię - uwierz mi że wiem co mówię,a filmów widziałem całą masę - ten film to największy chłam jaki kiedykolwiek na oczy widziałem i zastanawia mnie jak reżyser mógł rozciągnąć taki brak fabuły aż do półtorej godziny.

Jak takie totalne i puste dno może trwać tyle czasu?!

NIE OGLĄDAJ TEGO FILMU I ZAOSZCZĘDŹ 1:30h ŻYCIA!

ocenił(a) film na 6
Laicikz

Oki

Laicikz

1:30 na oglądaniu, a ile zaoszczędzę czasu na ściąganiu :D dzięki za ostrzeżenie

ocenił(a) film na 6
pwone

ja obejrzałem i nie uważam żebym stracił 1,30h życia. Porządnie zrobiony film małym nakładem.

tomek_wro

porzadnie zrobiony film ? jak tego gniota mozna nazwac wogole filmem ? chcialbym sie dowiedziec co w takim razie nazwiesz gniotem.

spidermarx

swietny film jezeli bierzemy pod uwage niskobudzetowosc. Szybkie spojrzenie na twoj profil i juz mamy zarys postaci terminator, szklana pulapka - dycha, oldboy - 3. Nie lubisz, nie kumasz klimatycznych filmow. A wracajac do Outcast - wlasnie chodzi o swietny klimat, ktory bardzo trudno jest stworzyc debiutujacemu rezyserowi z malym budzetem. Polecam profesjonalna recenzje ludzi ktorzy sie znaja na horrorach: http://www.fearnet.com/news/reviews/b18529_sxsw_2010_review_outcast.html

OGLADAC!!!! i wyrabiac wlasne zdanie.

Pandemonium

Oglądać!!!

Właśnie, najbardziej merytoryczny komentarz.

:-)

ClariseS

yyy w sensie pozytywnym jak najbardziej, bo tak teraz zobaczyłam i różnie to można zrozumieć.

Laicikz

Tą całą masę filmów to chyba oglądałeś wyłącznie na TVN :P . Bez myślenia mógłbym wymienić kilka gorszych produkcji : 305 , Shortbus , Puls 3 . Film faktycznie słaby ale nie mów że najgorszy . 4+/10 .

ocenił(a) film na 5
Laicikz

Mgła i Equilibrum na 10. Aha xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones