PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237705}
6,3 23 772
oceny
6,3 10 1 23772
Outlander
powrót do forum filmu Outlander

radzę nie sugerować się negatywnymi opiniami o błędach i niedoróbkach . W jednej z wypowiedzi przeczytałem zarzut że główny bohater rozmawiał z żoną po angielsku, to ja się pytam, miał po marsjańsku czy kosmicznemu żeby nikt nie rozumiał? drugi że wulkanu nie widzi,może zobaczenie wulkanu nie było najważniejsze, trzeci pisze że główny bohater się ogolił a nie powinien, czwarty że kosmita za bardzo do ludzi jest podobny? A to już nie mogą być kosmici podobni do ludzi. Wiarygodniej byłoby jakby kosmici wyglądali jak wielkie robale?. Reżyser miał pomysł na film i należy postarać się go zrozumieć a nie oceniać własną małostkową miarą.

pierrelbn86

Nie zgodzę sie z Twoja opinią - wybacz. Film ten jest słaby i kropka.
Akcja prowadzona jakoś ślamazarnie, ujęcia jak z niskobudżetowca , wikingowie przedstawieni po prostu bezpłciowo, muzyka to dno i metr mułu ( wogóle nie idzie zapamiętać choćby jednej nutki). Gra aktorska bardzo średnia choć przyznaje ,ze główny bohater zagrany dobrze. A najbardziej dobiło mnie nazwanie jednego z bohaterów - BOROMIREM , co to miało być kpina z ,,Władcy Pierścieni '' ?
Wybacz film słaby jeśli już chcesz ujrzeć wikingów lepiej odpalić Pathfindera.

ocenił(a) film na 9
parhelia_filmweb

Uważam że film był naprawdę dobry mam inne odczucia. A muszę cię zmartwić ale to co pokazują w filmach o wikingach a jacy byli nie pokrywają się. A co do filmu Pathfinder to ze zdjęć widziałem że mieli hełmy z rogami co w rzeczywistości nie jest prawdą, TAK TAK wikingowie nie nosili hełmów z rogami i nie byli tacy krwiożercy jak ich przedstawiają, więc uważam że w Outlander dobrze przedstawili obraz wikinga. A co do innych twoich argumentów to się nie zgadzam ale każdy ma swoje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones