PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807045}
6,7 1 807
ocen
6,7 10 1 1807
7,6 5
ocen krytyków
Outside In
powrót do forum filmu Outside In

można brać w ciemno, poziom co najmniej wysoki, fani się nie zawiodą.

ocenił(a) film na 8
mitrus80

Dokładnie, film nie zawodzi i moim zdaniem jest bardzo dobry. Postacią kluczową i najciekawszą jest Chris. Mimo że tematyka jest ciężka, to film jest tak zrealizowany, że ogląda się go z dużym zainteresowaniem od początku.

ocenił(a) film na 8
mitrus80

Również się zgadzam.

ocenił(a) film na 7
mitrus80

Świetny film. Uwielbiam takie filmy - luźna fabuła, akcja toczy się w małym miasteczku gdzie wszyscy się znają. Bardzo przyjemnie się oglądało. Chętnie bym zobaczył podobne filmy

ocenił(a) film na 8
Robson293

nie mam dzisiaj głowy do szukania, ale może "Poławiacze"(Diggers) 2006 ci przypadnie do gustu, albo "Połączenia"(Landline), Mój niewidomy brat(My Blind Brother), albo nietypowy "norweski" Słoneczna noc(The Sunlit Night), jeśli pomogłem, to spoko, pozdro

ocenił(a) film na 7
mitrus80

Dzięki, na pewno zobacze niektóre z nich. Osobiście polecam Promised Land z Mattem Damonem. Akcja toczy się w małym miasteczku ale fabuła jest bardzo ciekawa.

ocenił(a) film na 8
Robson293

dzięki, widziałem, też dosyć w moich klimatach takie rzeczy są, looknij "Blue Jay"
2016 z drugim Duplassem i Paulson

ocenił(a) film na 7
mitrus80

Na pewno obejżę. Również polecam Inside Llewyn Davis braci Coen oraz Frances Ha

mitrus80

Film jest przepiękny. Duplass gra wybitnie. Muzyka świetna... Polecam

ocenił(a) film na 8
AA1974

jak coś to polecam filmy "Lekcje języka" i "Blu Jay" z drugim Duplassem

mitrus80

Dziękuję. Znalazłam oba tytuły. Dzisiaj wieczór z Duplassami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones