PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30671}

Pół żartem, pół serio

Some Like It Hot
7,9 102 910
ocen
7,9 10 1 102910
8,5 31
ocen krytyków
Pół żartem, pół serio
powrót do forum filmu Pół żartem, pół serio

tra tatayayayyayayaaaaaaa sdf sdf sd fsdfs fdsdf

użytkownik usunięty
dario3

Zachowuj się normalnie O_O

o_o nie, raczej nie, u mnie to wygląda tak O|O a tobie mogę dodać tylko tyle .|.. :) i dzięki za odpowiedź

użytkownik usunięty
dario3

CHORy TY! SZATANIE! ZARAZ Z CIEBIE WYPĘDZIMY DEMONA! TY... TY... TY... Tranwestyto ty z Transylwanii! Pedofilu z odpadającym nosem! Ty Watsonie bez Holmesa! Ty bezpłuciowcu :< Wodą święconą ciebie!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9

Ok...
To w takim razie ja spytam nowa wersja to w kolorze?

ocenił(a) film na 10
Katie_Cassidy_2

Nigdy nie będzie w kolorze. Raz, że stylizacja na rok 1929, dwa, że obaj Panowie niekorzystnie wyglądaliby w makijażu jakby był kolor. W czrno-białym tej całej tapety tak nie widać i przez to film zyskuje.

Quohog

Jak nowa wersja????? To dokladnie ten sam film !!! A kolorowanie go byłoby zwyklą profanacją.Wyobraź sobie,że kiedyś kręcono również filmy czarno-białe.Nie do uwierzenia co????

ocenił(a) film na 9
emigrant007

Najgorsza prowokacja , jaką widziałam. Nawet nie zabawna.
Emigrant007, po co tyle znaków interpunkcyjnych? I czemu miał służyć ten sarkazm, graniczący ze zwykłą zaczepką? Nie można grzeczniej?

Hifumi

Można grzeczniej .To nie była prowokacja.Przecież czarno-białe filmy też mają wiele wdzięku.Akcja filmu dzieje się pod koniec lat 20-ych,może dlatego Billy Wilder zrezygnował z Technicoloru.W latach 70-ych 80 % społeczeństwa polskiego miało czarno-białe odbiorniki TV i było ok.

ocenił(a) film na 10
emigrant007

Też mnie dziwi ten wszechobecny wstręt do filmów w barwach czerni i bieli. Zupełnie nie widzę sensu w ich kolorowaniu. Może niech jeszcze "Truposza" pokolorują?

ocenił(a) film na 9
emigrant007

Miałam na myśli wypowiedź asdfghjklop111, przepraszam:P

ocenił(a) film na 9
Hifumi

emigrant007

Nie mogłeś grzeczniej? I czy ja gdzie napisałam że nie lubię filmów czarno-białych? nie! Spytała z ciekawości... >czekam na przeprosiny<

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones