PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30671}

Pół żartem, pół serio

Some Like It Hot
7,9 102 838
ocen
7,9 10 1 102838
8,5 31
ocen krytyków
Pół żartem, pół serio
powrót do forum filmu Pół żartem, pół serio

Mistrzostwo świata !

ocenił(a) film na 10

Oglądając momentami płakałem ze śmiechu! :)
Fenomenalna komedia, bijąca na głowę dużo nowsze produkcje.

ocenił(a) film na 9
McDohl

DOKŁADNIE !!!

ocenił(a) film na 10
McDohl

Rzeczywiście ten film to geniusz. Do tej pory unikałam tak starych produkcji, ale teraz już wiem ile się przy tym traci! Gra aktorska Pana Lemmona rozkochała mnie na dobre. Zresztą Curtis czy Brown w niczym nie byli od niego gorsi, a ostatnia scena w której Lemmon rozmawia z Brownem... po prostu powala człowieka na łopatki:)

McDohl

Wszystko co najlepsze w komedii jest tutaj zawarte. Nr. 1 jeśli chodzi o najwybitniejsze filmy w historii, jeśli chodzi o dział humorystyczny.

ocenił(a) film na 8
McDohl

Zgadzam się z każdym napisanym przez Ciebie słowem:),dodam że według mnie to najlepsza tego typu(przebierana) komedia:)

ocenił(a) film na 10
tojaag

Ja też uwielbiam ten film, jak i ogólnie stare komedie- dużo bardziej niż te współczesne.

ocenił(a) film na 6
panna_x_filmweb

Bo współczesne bazują na plebejskich obyczajach klasy "średniej".

ocenił(a) film na 10
McDohl

Zgadzam się, świetna komedia, o wiele lepsza niż te dzisiejsze! Po prostu nie kontrolowałam śmiechu! Kilka scenek rozbawiło mnie do łez. Przezabawne (albo przezabawni...) Daphne i Josephine oraz piękna i seksowna Marilyn... :)

ocenił(a) film na 10
McDohl

Myślę, że ta komedia stała się inspiracją dla późniejszych, również polskich tego typu produkcji. Przykładem na to mogą być nasze rodzime komedie: "Poszukiwany,poszukiwana" lub "Seksmisja".

ocenił(a) film na 10
McDohl

Zgadzam się. Jakiś czas temu widziałam Mężczyźni wolą blondynki. Dzisiejsze filmy nie dorastają im do pięt. To jest jakieś nienormalne jak dobry był ten i poprzedni film. I nie mogę uwierzyć jak wiele lat straciłam nie wiedząc, że takie świetne filmy istnieją...

Dawno się tak nie uśmiałam na czymkolwiek. SUPER! Polecam każdemu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones