PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30671}

Pół żartem, pół serio

Some Like It Hot
7,9 102 928
ocen
7,9 10 1 102928
8,5 31
ocen krytyków
Pół żartem, pół serio
powrót do forum filmu Pół żartem, pół serio

Super. Komedia jakich mało. Rewelacja. Nie wiem może i troche przesadzam ale jak dla mnie Arcydzieło. Wszystko w odpowiednich dawkach Troche sensacji, komedii przeplatane świetnym scenariuszem. Film ktoś powie prosty ale to komedia mamy się bawić i właśnie ten film to świetna Wielka zabawa dawka śmiechu i skrawek starego kina w gwiazdorskiej obsadzie. minusy tez sa ale kto by sie nimi zajmował. ważne ze film daje pełny uśmiech na gębie;)

ocenił(a) film na 9
harris

Zgadzam się, prześmieszny film, oczywiście legendarna Marylin Monroe i zaskakujące zakończenie. Polecam wszystkim, którzy nie wynoszą się na piedestał i nie oglądają samych arcydzieł (dark-hunter zdaje się), a lubią się pośmiać i miło spędzić wieczór!
9/10

ocenił(a) film na 6
DuffyCompany

W zakończeniu okazało się, że ten bogaty lubił transwestytów i od początku wiedział o tym, że ten był przebrany za kobietę.(?) Jeżeli o to chodziło reżyserowi, to to kupuję. :)

ocenił(a) film na 10
Kirsty16

chodzilo bardziej o absurd calej sytuacji. nie sadze, zeby wilder robil aluzje do transwestytow.
ogladalam go mase razy i jest chyba moim ukochanym filmem wszechczasow

ocenił(a) film na 10
Kirsty16

Też to zinterpretowałam w podobny sposób. Świetna zagrywka

ocenił(a) film na 10
Kirsty16

Coś jest na rzeczy ;-)

ocenił(a) film na 10
harris

Świetny film, popieram i polecam ten film, ^^ każdy powinien go obejrzeć choć raz, ; )

użytkownik usunięty
harris

Nie nazwałabym tego filmu arcydziełem, ale zaliczam go do moich ulubionych. To jeden z tych, które oglądane nawet kilkakrotnie, za każdym razem wywołują na twarzy uśmiech.

ocenił(a) film na 10
harris

Zgadzam się, ten film to absolutne arcydzieło światowej komedii. Gra aktorska Monroe, Lemmona i Curtisa to majstersztyk. Nie wiem ile razy ten film oglądałem ale za każdym razem umieram ze śmiechu nie tylko w scenie końcowej wszak cały film jest przezabawny.

ocenił(a) film na 10
sieciowiec652

Świetny!

sieciowiec652

Dokladnie, ja takze ogladalam go wiele razy, a za kazdym razem bawi tak samo ;). Jedna z najlepszych komedii, zdecydowanie lepsza od wiekszosci dzisiejszych badziewi. Gra aktorka takze na bardzo wysokim poziomie i po prostu nie ma sie do czego przyczepic. Zdecydowanie 10/10 :).

harris

Ja też mówię oglądajcie, bo to jest istne arcydzieło!

ocenił(a) film na 8
bolitar_1993

Ja się nie zgadzam, może to kwestia gustu ale mnie na kolana nie powalił chociaż nie powiem też żeby był zły. W moim odczuciu 7/10

ocenił(a) film na 10
harris

Zgadzam się. Film rewelacyjny! Wcale nienużący, momentami śmiałam się na głos. Świetna gra aktorska i dialogi. Dla mnie super, polecam wszystkim. Chyba najlepsza komedia, jaką widziałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones