PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30671}

Pół żartem, pół serio

Some Like It Hot
7,9 102 928
ocen
7,9 10 1 102928
8,5 31
ocen krytyków
Pół żartem, pół serio
powrót do forum filmu Pół żartem, pół serio

O co tu chodzi. Film z 1959r. będzie miał swoją premierę w Polsce? Co on będzie z dubbingiem czy co?... Wie ktoś coś o tym?

ocenił(a) film na 10
P_Halliwell

Firma Vivarto w 2009 roku wprowadzi do kin kilka klasyków. Między innymi: Przeminęło z wiatrem, Casablanca, i właśnie też Pół żartem, pół serio. Filmy będą wyświetlane w kinach studyjnych i raczej nie ma co się spodziewać dużej ilości kopii. Sam chętnie obejrzałbym na dużym ekranie te filmy, mam nadzieję, że dotrą do Wrocławia.

Rafalek89

Wielkie dzięki, ta sprawa gryzła by mnie bardzo długo :).

Rafalek89

Też chętnie obejrzę ten film na dużym ekranie. Na pewno poprawia jakość ale mam nadzieję, że go nie pokolorują (jeżeli już tego nie zrobili- ale do tej pory nie natknęłam się na kolorową wersję "Pół żartem.."). Nie cierpię kolorowanych filmów i nie widzę w tym żadnego sensu.

Nedvedek

Teraz ludzie przyzwyczajeni są do kolorowych filmów, dlatego tak zmieniają, to oczywiste, że chcą przyciągnąć większą widownię. Zobaczymy:) I ja chętnie zobaczę ten film na dużym ekranie, mi tam wszystko jedno czy w kolorze czy nie;)

ocenił(a) film na 10
poally

Głupotą jest podawanie daty premiery 2009. Przez słowo premiera rozumiem pierwsze pojawienie się w kinach, a sam film był pewnie pokazywany u nas nie dalej jak 40 lat temu. Niestety z tego co się orientuję, to ten film nie był u nas nigdy dubbingowany, a szkoda bo polskie dubbingi robione do lat 80 były uważane za jedne z najlepszych na świecie, przykładem niech będzie "Wyrok w Norymberdze", "12 gniewnych ludzi", "Anatomia morderstwa", "Noc iguany", "Kto się boi Wirginii Voolf" i wiele wiele innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones