PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30671}

Pół żartem, pół serio

Some Like It Hot
7,9 102 916
ocen
7,9 10 1 102916
8,5 31
ocen krytyków
Pół żartem, pół serio
powrót do forum filmu Pół żartem, pół serio

Nie byłam przekonana do filmów z Marilyn Monroe, chociaż nigdy ich nie oglądałam. Kiedy w końcu
puścili ten film w telewizji obejrzałam go z przyjemnością. Genialna komedia, zwłaszcza dla fanów
starego kina (ja osobiście je uwielbiam) Musze powiedzieć że aktorzy grali świetnie, a najbardziej
rozbroiła mnie ostatnia scena. Teraz chętnie obejrze inne filmy z Marilyn

ocenił(a) film na 10
classic5555

Polecam ,,Skłóceni z życiem", zobaczysz absolutnie inną Marylin. Dobra jest ,,Rzeka bez powrotu" a w ,,Mężczyźni wolą blondynki" Marylin pokazuje, że nieźle śpiewa no i ta słynna scena w historii kina kiedy Marylin śpiewa, że ,,Diamenty są najlepszym przyjacielem dziewczyny". Zaś słynny wizerunek Monroe nad tunelem londyńskiego metra z podwiewającą sukienką znajdziesz w komedii ,,Słomiany wdowiec".

ocenił(a) film na 10
sieciowiec652

metro to było w Nowym Jorku, jak i akcja filmu. Zresztą tę scenę - wg informacji na Filmweb - ostatecznie nakręcono w studio...

ocenił(a) film na 10
martha65

Oczywiście, że w Nowym Jorku,nie wiem dlaczego napisałem o Londynie, może coś w tym czasie myślałem o Londynie. Przepraszam za taki nie tyle błąd ile raczej wielbłąd... :)

ocenił(a) film na 8
sieciowiec652

Ja też muszę kilka zobaczyć... Skorzystam z polecenia @sieciowiec652. Polecam zabawna komedia. Klasyk kina...

ocenił(a) film na 7
classic5555

A moim zdaniem jednym z lepszych jeśli chodzi o komedie, chociaż (przynajmniej w Polsce) mniej znanych jest "Pokochajmy się" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones