PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30671}

Pół żartem, pół serio

Some Like It Hot
7,9 102 908
ocen
7,9 10 1 102908
8,5 31
ocen krytyków
Pół żartem, pół serio
powrót do forum filmu Pół żartem, pół serio

Data premiery :D:D:D:D:D:D:D::D hahahahahaaahh

esiu093

Tez mnie to zupelnie zaskoczylo :D


za krotki ;//;/;/;/;/

ocenił(a) film na 9
esiu093

Premiera filmu w Polsce była już dawno temu. Film mam w domu od kilku lat.

thrill_me

może będzie w kinie? ;D

użytkownik usunięty
Gotowka

coś nie tak z datą premiery. polskie oficjalne dvd filmu miałem w ręku jakieś 4 albo 5 lat temu. a w kinie na tym filmie byłem, jako mały szkrab, chyba 25 lat temu.

może po prostu będzie jeszcze raz w kinie?

użytkownik usunięty
Gotowka

no tak, to by się zgadzało, data premiery w Polsce liczy się po drugim razie wyświetlaniu w kinach. hm, na Filmwebie jest jeszcze jedna pomyłka; "Avatar" też ma złą datę premiery, jest wyświetlany dopiero pierwszy raz, a już ma datę premiery ;)

ocenił(a) film na 8
esiu093

Jeszcze się wam nie znudziły te bezsensowne uwagi? Przy każdym na nowo wprowadzonym do polskich kin filmie to samo. Czy wy jesteście umysłowo upośledzeni, czy udajecie tylko?

Grifter

spadaj gościu na drzewo -delikatnie mówiąc . Jeżeli Polacy mieli by wyglądać tak jak ty czyli nie mieć kompletnie poczucia humoru to bylibyśmy chyba najbardziej zamulonym krajem na świecie. Napisałem to, żeby się można było pośmiać ,nie zawsze bowiem na takich cenionych stronach zdarzają się błędy.

użytkownik usunięty
esiu093

esiu093, spokojnie, bez nerw. ja też napisałem dla śmiechu. bardzo dobrze wiem jak to jest z premierami, nie musicie mnie uświadamiać. takich premier ze spóźnioną datą w Polsce jest sporo. tak sobie napisałem, z nieco zjadliwym przekąsem, raczej dla żartu niż chęci uświadamiania o rzeczywistej dacie premiery. pozdrowionka.

esiu093

DAJCIE SOBIE WRESZCIE POWIEDZIEĆ, ŻE FILMWEB W RUBRYCE PREMIERA W POLSCE W
PRZYPADKU TAKICH FILMÓW JAK "GABINET DOKTORA CALIGARI", "DYKTATOR" CZY "PÓŁ
ŻARTEM, PÓŁ SERIO" PODAJE DATĘ NAJŚWIEŻSZEJ PREMIERY! CZYLI DATY, OD KTÓREJ
FILM BYŁ PONOWNIE PUSZCZANY W KINACH (ZAZWYCZAJ PO OBRÓBCE).

Stanley_Hartman

do esiu093, bystrość nie jest Twoją najmocniejszą stroną...

Daevid_Allen

a tobie allien o co łazi?? myślisz , że ja tak jak ty siedza na film web 24h i szukam pomyłek. Ja przyznam , że nie wiedziałem o tym co napisał Stanley Hartman , ale twoje ego przerasta wszystkich allienie, że morzę ty wiesz wszystko. Dobra kończa bo szkoda mi czasu dla takich ludzi jak ty.A co do Jaromila to nic przecież nie pisałem pod twoim adresem tylko pod adresem griftera, a jak widac ty jesteś spoko gościu . Pozdrawiam

esiu093

chodzi o Twoje rozgarnięcie towarzyskie, ten tekst do ludzi, których ty pierwszy zaczepiłeś: "spadaj gościu na drzewo -delikatnie mówiąc", jakoś nie świadczy o dobrym wychowaniu.

Daevid_Allen

haha ale jeżeli on mi ten wciepuje , że jestem upośledzony umysłowo to wszystko w porządku ?haha. A zresztą szkoda mi czasu na rozwijanie tak monotonnych tematów na które teraz wkraczamy.

esiu093

"haha ale jeżeli on mi ten wciepuje"
co to znaczy wciepywać?
serio nie wiem, nie nabijac się. xD

ech_ach_och

obraża :P pozdrawiam

Daevid_Allen

no sorry jesli tamten go obrazil, to czemu i on nie moze :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones