PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30671}

Pół żartem, pół serio

Some Like It Hot
7,9 102 930
ocen
7,9 10 1 102930
8,5 31
ocen krytyków
Pół żartem, pół serio
powrót do forum filmu Pół żartem, pół serio

za stary

użytkownik usunięty

ten film jest zbyt staroświecki i za stary a ja nie lubię takich starych
filmów to dam jeden.

ocenił(a) film na 10

no to może lepiej nic nie dawaj... dajesz najniższą notę tylko dlatego, że
film jest stary... ja np nie lubie filmów pokroju Avatara- widziałam go i
doceniam efkety, przełom w kinei itd, ale nei daje jedynki tylko dlatego,
ze to nie moj klimat...
zreszta dobra, twoja sprawa, jak dla mnie Wilder to geniusz, a ten film to
po prostu klasyczne arcydzieło komediowe

ocenił(a) film na 10

Nikt nie jest zmuszony do tego, aby takim arcydziełom dawać 10, to indywidualna sprawa, ALE...
Stare filmy to są filmy. A "Pół żartem..." jest genialne. Dla mnie rok produkcji nie ma kompletnie znaczenia, liczy się film, aktorzy, dialogi i akcja. Ja mu dałam 10/10, bo jak najbardziej zasługuje. A szczególnie Marilyn Monroe, bo była fenomenalna.

ocenił(a) film na 9
marilyn_6

gra aktorska obu panów jest powalająca, szczegolnie Daphne

Mam nadzieję, że to tylko prowokacja...

Zenobiasz.
Pisząc opinie,że film jest stary więc dam 1 - dajesz jedynie świadectwo o swoim pustogłowiu. Powinieneś zacząć kierować się w życiu bardzo mądrym mottem...Jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej nic nie mów, w przeciwnym razie zrobisz błyskawicznie z siebie idiote
(jak sam widzisz):)

użytkownik usunięty
Zeppelin

hehe :D postarajcie się trochę .. xD

Nie wyszła Ci za specjalnie ta prowokacja, zenobiaszu :)

użytkownik usunięty
gerardtn1

ależ przeciwnie , bo parę osób odpisało bardzo przejmując się moim wpisem
:)

ocenił(a) film na 8

Zenobiasz już mnie wkurwiasz, przy każdym filmie piszesz jakiś tandetny komenatarz, pusty jak pewnie Twoja głowa. Spadaj z tego portalu to nie miejsce dla UFO. Bye

Dawać jeden za to, że jest stary bezsensu, ale muszę przyznać, że jak zobaczyłam jak go reklamują to myślałam, że zrobili go na nowo lub dali w kolorze.

Przedewszystkim niech to gówno spieprza z nowości.

ocenił(a) film na 10
letoo

GÓWNO????????????????????????????

ocenił(a) film na 10

a mi się podoba ten komentarz i to bardzo :) mimo że ja dałem 10

ocenił(a) film na 9

Rany... napisał komentarz żeby się ponabijać trochę z tego co odpiszecie i udało mu się, bo już od razu wyskoczyło parę osób, które bardzo wzburzył ten komentarz, a przecież na pierwszy rzut oka widać, że to ewidentna prowokacja ;)

użytkownik usunięty
Polilla

skylenka , pozaziemskie istoty są wśród nas, uważaj bo przyjdę tam do
Ciebie w nocy i Cię zjem .:)

Ludzie, to znowu prowokacja. Widzę jednak w tych prowokacjach drugie dno - ludzie, którzy je robią chcą pobić rekord Guinnessa w ilości
a) głupich postów
b) bezsensownych kłótni
c) użytkowników, których rozjuszyli.


Nie dajmy się IM!

Filmowi daję 10, ale filmwebowi za to, że wrzucił go do "nowości" - 1. Zapewne biorą niezłą kasę za promocję, bo wiadomo, że najcześciej otwieranym katalogiem a stronie są własnie nowości. Błeh

wronaz9

Rzeczywiście, nowość ? to że pokolorowane? film fajny, przewijał się w tv ze sto razy, ale żeby od razu do kina bo pokolorowane? Na prawdę puszczą to w kinie? Powodzenia! Nie wróżę mu tygodnia. Niech lepiej go dadzą w tv jak Samych Swoich, to tak, obejrzy się.
Na FW pierwsze miejsce w nowościach? to już nowości nie starczyło? Przepraszam kto go umieścił w nowościach?

ocenił(a) film na 10

powiem jedno!Nie masz prawa oceniać filmów z takim podejściem.Dziękuję.Do widzenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones