PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8619}
8,0 18 475
ocen
8,0 10 1 18475
8,1 28
ocen krytyków
Pętla
powrót do forum filmu Pętla

Pętla...

ocenił(a) film na 10

437 filmów polskich obejrzanych. Wybrałem Pętle jako numer 1. Druga jest Baza ludzi umarłych. Dalej nie wiem sam.

okers

Moze ten film ci przypasuje.
http://www.filmweb.pl/film/Gulczas%2C+a+jak+my%C5%9Blisz-2001-31881

ocenił(a) film na 10
kalifkol

Nie mierz wszystkich swoją miarą:)

okers

Oj tam,pragnąłem tylko rozruszać temat:)

ocenił(a) film na 10
okers

Nie ma co dalej wybierać. 1/344

ocenił(a) film na 10
okers

U mnie na 1522 filmów. 33 oceniłem na 10. Z czego 206 polskich produkcji. Pętla, Dzień Świra i Że życie ma sens (2000) dałem ocenę 10. Ta ostatnia produkcja to o uzależnieniu narkotykowym świetnie zrealizowana.
A Pętlę obejrzeć polecam na kacu lub po dłuższym chlaniu ;)

ocenił(a) film na 10
okers

Jest wiele wybitnych filmów tamtego okresu. Po Pętli i Bazie ludzi umarłych z tej półki widziałbym np. Człowieka na torze, pociąg, nóż w wodzie.

Krzych1982

Zamiast Noża w wodzie dałbym Pożegnania

okers

wszystko na podstawie hłaski?

ocenił(a) film na 10
okers

U mnie "Pętla" też ma numer jeden. Dalej są takie arcydzieła jak "Pociąg" , "Człowiek na torze" , "Baza ludzi umarłych" , "Nóż w wodzie"

ocenił(a) film na 9
okers

Wiesz co? Miałeś chyba rację. Ja też obejrzałem mnóstwo polskiej klasyki i ocena Pętli rosła z roku na rok, aż wzrosła do 9 z serduszkiem. Może musimy do tego dojrzeć? Może ktoś kto tego nie przeżył nie zrozumie. Ten film jest jak oglądanie klatek wyjętych z życia. Genialny, przerażający, będący przestrogą i zachętą. Holoubek jest genialny w tej roli, zdecydowanie nr 1 w jego karierze jednak nie on jest tutaj bogiem. Bogiem jest Fijewski i składam mu pokłon.

ocenił(a) film na 8
okers

też lubię, do topki zawsze dodaję Paciorki jednego różańca Kutza

okers

Jest jeszcze Prawo I pieść, również z Holoubkiem. Super!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones