PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848826}
3,3 29 690
ocen
3,3 10 1 29690
2,1 16
ocen krytyków
Pętla
powrót do forum filmu Pętla

Zwracam się z uprzejmym apelem do narodu Polskiego. Zbojkotujcie w końcu filmy tego gościa. Ta "twórczość" przemyca do głów oglądających tak potężną dawkę głupoty, że pora w końcu powiedzieć basta. Weźcie do ręki jakąś książkę, pójdźcie z chłopakiem/dziewczyną na lody, nie wiem, kupcie sobie nawet pół litra żołądkowej - każda inwestycja będzie lepsza, niż nabicie mu kabzy za kolejny szajs. Vegeta tylko w warzywniaku, bojkot wersji kinowej!

ocenił(a) film na 8
kamilboras

Ile tu piszących nie głosowało i nie zagłosuje na PIS oraz ruch narodowy.

AdrianDabrowski

Co ma piernik do wiatraka?

kamilboras

Mietczyński akurat ma do tych gniotów dosyć neutralne podejście. Niestety, bo sam bym chciał zobaczyć jak w swoim stylu miesza tą żałość z błotem.

ocenił(a) film na 3
Prawdziwy_Rychu

a kim Ty jesteś żeby mówić ludziom w jaki sposób mają spędzać swój czas?
ja np twórczość vegi, to niezbyt lubie chociaż ma kilka fajnych filmów. po tym spodziewam się raczej, że będzie słaby ale i tak obejrze i se ocenię
ale kim Ty jesteś w tej mojej relacji z filmami vegi i moim sposobem na życie, że mi udzielasz jakiś debilnych rad z kim mam gdzie iść i akurat na co (chodzi o lody z dziewczyną). może mam akurat ochotę na film vegi? popatrz na statystyki i zobaczysz, że świat, a przynajmniej polska, chce filmów vegi

El_Magiko

A do czego Ci wiedza, jakim jestem człowiekiem? Udzielam rady Tobie i wszystkim, którzy to przeczytają, więc jedyne, o czym mogę z tobą dyskutować to o tej poradzie właśnie. Wartościowanie ludzi, których w życiu na oczy nie widziałeś przez kabel, ma tyle samo sensu, co ogladanie filmów Biznesmena.

A jeśli wolisz gniot od lodów z dziewczyną, to cóż. Twoje prawo. Moim będzie stwierdzić, że w tej sytuacji konstruktywna polemika z tobą będzie oksymoronem. Takim samym jak dobry film Papryka.

ocenił(a) film na 3
Prawdziwy_Rychu

ojoj. nie obchodzisz mnie, źle mnie zrozumiałeś. pytałem kim Ty jesteś żeby dyktować coś innym. zupełnie nie chce wiedzieć nic na Twój temat.
ale jak patrzę na te komentarze, to przepraszam jak Cię uraziłem. trochę sobie popiłem, a Twój komentarz mnie trochę rozdrażnił, więc byłem nazbyt uszczypliwy.

El_Magiko

Za użycie słowa "Przepraszam" na forum tego portalu należy się cichy szacunek!

ocenił(a) film na 7
Prawdziwy_Rychu

rysiu ale ty jesteś głupi xD ehehe bojkot filmu bo rysiowi sie nie podoba ahahaha :D zmień kanał jak coś ci nie odpowiada

ocenił(a) film na 3
Prawdziwy_Rychu

Nie wiem czy slyszałeś ale nakrecił kolejny film Smart word o handlu i porywie dziećmi i liczyłam na udany seans a ciągle gołe baby alkohol i strzelanie ale tak jest w jego każdym filmie :O

Prawdziwy_Rychu

To sobie bojkotuj, Rysiu, a nie urządzaj histerię na forum. Są gorsze (nawet dużo) filmy, np. współczesne tzw. "komedie romantyczne", albo kino "patriotyczne.

ocenił(a) film na 1
jan_niezbedny0

Podaj jeden proszę

cbool82

A proszę bardzo. Daleko szukać nie muszę, bo chociażby ostatnio próbowałem oglądać "Kogel-mogel 3" - przy czym "próbowałem" jest tu słowem kluczowym.

ocenił(a) film na 1
jan_niezbedny0

Z jednym się zgodzę "Kogel mogel 3" można "próbować" oglądnąć, gdyż ciężko to przegryźć. Lecz nawet pomimo tego nie uważam iż był on dużo gorszy od "Pętli". Jest on także skierowany do całkiem innej publiki. Głównymi odbiorcami są osoby spod znaku "M jak miłość" lub właśnie polskich "komedii" romantycznych. Inne są cele i przekaz. Ma być niezbyt skomplikowanie chociażby z racji wieku dużej części osób do której owe filmy są kierowane. Vega natomiast kieruje swoje filmy do innej publiki (strzelam iż to przedział 15-40 lat?), niestety poprzez mało ambitne podejście do tematu wyrobił sobie taką opinię. Zapędził się trochę w tym co robi i zamiast po prostu przedstawiać patologię w filmach on ją promuje. Coś jak nasze polskie Shame MMA ( czy może Fame - jakoś tak), nie biorą zawodnika/czkę pomimo tego że jest patologią, lecz głównie dlatego, bo to się lepiej sprzedaje niż kolejny ułożony Krzyś czy Karolina . Przykład - wszechotworodajka Linkiewicz. Później takie osoby są wzorem dla 12-latek, które widzą że to się opłaca. Dlatego pomimo iż Vega potrafi pare raze rozśmieszyć w filmie, mówię także stanowcze NIE dla propagowania zamiast piętnowania patologii.

cbool82

Ja wiem, czy "promuje"?... Mnie tam to, co pokazuje jakoś nie zachęca do naśladownictwa. Zastrzeżenia mam do niedopracowanych scenariuszy, co pewnie ma związek z robieniem kolejnych filmów na wyścigi (ilość kosztem jakości), wcześniej przerwy miał dłuższe i efekty lepsze.
Natomiast w kiczu, a nawet groteskowości niektórych scen wyczuwam paradoksalnie jakąś autentyczność, jak się czyta reportaże o takich wydarzeniach, to już filmy Vegi mniej szokują, czy oburzają.

Prawdziwy_Rychu

Za kogo wy się uważacie ? Co to za komentarze ? Filmy Vegi to prawdziwy majstersztyk. Jesteście nową klasą tego co najsmutniejsze w tym naszym społeczeństwie a ten gatunek filmowy który tworzy vega ma przyciągać uwagę być niekiedy kontrowersyjny i dawać rozrywkę Z jaką zajadłością się wszyscy rzuciliście na tego Patryka a on jest klasą samą w sobie i nie chcę mi się z wami przebywać bo jesteście bardzo ograniczeni

ocenił(a) film na 1
pawel_nowogrodzki

I weź tu wyczuj czy to sarkazm czy też nie...

ocenił(a) film na 1
Prawdziwy_Rychu

Stwórz petycję online chociażby na change.org, a podpiszę się szybciej niż Najman klepie

ocenił(a) film na 1
Prawdziwy_Rychu

Nieźle was tu poyebało....

Prawdziwy_Rychu

Walczyć można, ale weź tu teraz powiedz ludziom że jest inna muzyka niż disco pola. Pola wyszło przez przypadek. No, także paniee daj pan spokój. Myślę sobie ze nie należy się tym przejmować.

Prawdziwy_Rychu

Zgadzam sie w 100%, ale niestety z głupotą nie wygrasz. Patologia dico polo i potworków filmowych Vegi jest niestety za duża

Prawdziwy_Rychu

Najfajniejsze jest to, że Vega bierze tematy z życia. Pętla to PiSowska tzw. afera podkarpacka, gdzie marszałek sejmu ujeżdżał nieletnie Ukrainki. Zresztą nie on jeden, tyle że PiSdzielce ukręcili sprawie łeb, a taśmy zaginęły. Także fim Polityka jest żywcem wzięty z naszej polityki. Vega opisuje po prostu PiSowską mafię

ocenił(a) film na 6
Prawdziwy_Rychu

Bojkot bo Tobie się nie podoba? Kto Ci dał uprawnienie żeby wybierać co jest dla społeczeństwa dobre, złe, fajne, niefajne? Jeśli film jest słaby to sam szybko znika z ekranów, bojkot chyba mu niepotrzebny

ocenił(a) film na 1
Prawdziwy_Rychu

Zgadzam się z ta opinią. Vega to najgorszy chłam, disco polo polskiego kina. Ale mówiąc o tym filmie: dramat ! dno ! brak słów !
Ta szmira wygląda jak pełnometrażowy trailer. Sceny zmieniają się co minute, żadnego wątku, żadnego logicznego ciągu zdarzeń a każda scena jest tak nijaka i jalowa jakby grali ja amatorzy z łapanki ulicznej a dodatkowo kazda scena grana byla tylko raz żeby nie zużyć za dużo taśmy w kamerze. Każdy kto zagrał w tym filmie jest dla mnie skreślony jako artysta dożywotnio. Zastanawiałem się w pewnym momencie czy to jest naprawdę czy mam jakieś halucynacje ? Czy naprawdę ludzie tworzacy ten film bi zadowoleni z tych scen ? z dialogów ? z gry aktorskiej ? Za ten film należy się artystyczna banicja lub nawet wyrok. W 45min powiedziałem do siebie na głos: czemu Ty to ku...wa ogladasz ?! Po czym natychmiast wyłączyłem... poszedłem pod prysznic i tam skulony płakałem jak Ace Ventura :) Film oceniam na minus miliard gwiazdek i modle się żeby Vega juz nigdy więcej nie raczył nas swoimi "Trudnymi sprawami". Amen

kuba_olsztyn

Eh Ja oceniam inaczej filmy Vegi najgorsze są wg mnie Botoks, Pitbull niebezpieczne kobiety ewentualnie kobiety Mafii 2 reszta jest taka se lub nawet fajna

ocenił(a) film na 1
DoctorLogoManiac3

Pomysły i tematyka nie są najgorsze ale forma w jakiej on to wszystko przedstawia jest po prostu bardzo płytka i nastawione na zarobek... Rozumiem ze Vega ma w dupie opinie ludzi którzy oceniają go pod wzgledem tego jaki poziom sztuki filmowej prezentuje.... my śmiejemy się z niego a on śmieje się z naszej wypłaty... jeśli chodzi o aspekt pieniędzy to Vega wygrywa ale "pieniądze w życiu to nie wszystko ale życie bez pieniedzyto h..."

Prawdziwy_Rychu

NIE PODOBA CI SIĘ TO NIE OGLĄDAJ.
Każdy sam wybiera co chce oglądać i to że poświęci 2 godziny na taki film nie znaczy, ze nie ogląda wartościowych, czy nie czyta książek. Jakbyś wyszedł poza ograniczenia swojego myślenia, to byś to zrozumiał.

AmonGoeth

Najgorsze, że to wszystko jest z życia wzięte, a Vega tylko to pokazał, mniej lub bardziej ubarwiając. Zbydlęcenie i zakłamanie ludzi jest niewyobrażalne, tylko tego nie widzimy, bo tak wygodniej.
Zamknij oczy, to film zniknie i już nie będziesz miał problemu. =))

Prawdziwy_Rychu

Film oparty na faktach. Mnie się podoba, jak większość jego twórczości.

Prawdziwy_Rychu

Żałosne, najpierw oglądasz wiedząc jaki rodzaj filmu tworzy, płacisz za to a potem w poczuciu ,że Cię wydmali na hajs beczysz do społeczeństwa by ukamionowali wiedźmę. Zanim pójdziesz na jego kolejny film rozważ pół litra żołądkowej z partnerem w parku.

Prawdziwy_Rychu

Ja też się zwróciłem z apelem pod tym filmem i mi wykasowali post. Patrz:
https://www.filmweb.pl/film/In+Darkness-2018-775367/discussion
Ja ty to robisz, że nie kończysz jak ja?

Prawdziwy_Rychu

Pełna zgoda. To drugi film Vegi (po plagach), jaki widziałam. Żałuję obu. To, że gość kręci niesmaczne gnioty, potrafię zrozumieć, ale że publika chodzi na taki badziew do kina i się nim podnieca - mój umysł nie ogarnia.

ocenił(a) film na 8
Prawdziwy_Rychu

Ale wysyp OBURZONEK!Dlaczego zabraniacie Vedze pokazywać POLSKĄ RZECZYWISTOŚĆ?Przestańcie tworzyć taką rzeczywistość-a filmy Vegi staną science fiction,bez "science"!Niestety;ludzkość zdąża ku autodestrukcji i nasz biedny Narodek,okaleczony komuną-zdąża w także tempie błyskawicznym!Myślę,że w polskiej rzeczywistości zdarzają się rzeczy o jakich "filozofom się nie śniło" i ten,celowo przerysowany film-byłby dla nich sielankową bajką,opowiadaną w rękawiczkach i "ą","ę"! BO TAKI DZIŚ JEST ŚWIAT,a polski świat-w szczególności!UWOLNIŁA TE POKŁADY NIECZYSTOŚCI DEMOKRACJA i idące z nią pojęcie-trucizna dla cywilizacji ludzkości-pojęcie TOLERANCJA! Co przekłada się na "hulaj dusza-piekła nie ma!"-i o tym jest ten film! Malutki wycinek tego CO NAS OTACZA I W CZYM TKWIMY,nawet często nie mając o tym pojęcia,opowiedziany lapidarnym,bez znieczuleń-językiem! I nie łudżcie się!OD TEGO NIE MA ODWROTU,bo TOLERANCJA zabiła wszystko co było pozytywne w ludzkiej cywilizacji! NIE MA AUTORYTETÓW! Zabiła je II WW,a komuna poprawiła,by demokracja DOKOŃCZYŁA! Filmy Vegi-to bezmała FILMY DOKUMENTUJĄCE rozkład ludzkości,który nie ominął Polski,bo z niby jakiego powodu miał Ją ominąć?Z taką jeszcze POŻYWKĄ dla wszelkich patologii,jaką pozostawiła po sobie komuna?Ten..ugór intelektualny,duchowy,moralny,obyczajowy,KAŻDY?Vega to swoisty KRONIKARZ dokumentujący nasze czasy i to co się dzieje ich udziałem! Oburzacie się,bo..albo jesteście hipokrytami i tej ,boleśnie pokazanej przez Vegę-prawdy-nie dopuszczacie do siebie,albo..słabo jesteście zorientowani w polskiej rzeczywistości!BRAWA DLA VEGI!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones