PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32933}

Płonąca Gwiazda

Flaming Star
6,5 186
ocen
6,5 10 1 186
Płonąca Gwiazda
powrót do forum filmu Płonąca Gwiazda

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 6

Bardzo mi się podobał ten film. Jest to jeden z poważniejszych filmów Elvisa i jest on dobry, co nie znaczy, że jego komedie są złe. Też je bardzo lubię.

ocenił(a) film na 9
Triko80

Jestem ogromnym fanem Presley'a ale muszę się przyznać, że nie byłem przygotowany na aż tak dobry film z jego udziałem. Prócz jednej sceny w filmie nie ma scen z "gitarę". Można więc spokojnie zająć się oglądaniem filmu. Wg mnie 9/10.

ocenił(a) film na 9
Triko80

Owszem. Film był świetny. Dziwne, że ma tak mało ocen głosów. Daję mu w zasadzie takie 8,5 na 10, czyli w zaokrągleniu 9. Ogólnie wypadł bardzo dobrze i dużo w nim się działo ciekawego. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz co do fabuły filmu: jak to się stało, że Will Howard został ogłuszony pistoletem przez Pacera Burtona, a później okazało się, że jednak nie żyje? To w końcu uderzył go za mocno i zabił, czy Will umarł wskutek odniesionych wcześniej ran (w czasie strzelaniny Indian z plemienia Kiowa) ?

ocenił(a) film na 6
underground73

Kurcze. Szczegółów już w ogóle nie pamiętam :) Musiałbym obejrzeć ponownie.

ocenił(a) film na 9
Triko80

To w zasadzie jedyna drobna nieścisłość. Ale możliwe, że coś przeoczyłem.

ocenił(a) film na 4
underground73

Chciałbym mieć takie problemy.

ocenił(a) film na 9
Krzypur

Dziwne, że chciało Ci się odpisywać na mój stary post sprzed ośmiu lat. Ale ja też odpiszę. Otóż samego filmu już nie pamiętam, ale widocznie zauważyłem tę drobną nieścisłość i chciałem tutaj dopytać, więc nie wiem dlaczego uważasz to za problem? W końcu to forum dyskusyjne, służące do wymiany opinii o filmie i wyjaśnieniu ewentualnych niejasności.

Karol May w jednej ze swoich książek (nie pamiętam której, chyba to była "Przez Dziki Kurdystan") opisał sposób ogłuszania bronią w taki sposób, aby nie zabić.

ocenił(a) film na 4
underground73

Być może. Bardziej mi chodziło o to, że to przeciętny western, a Ty rozpisujesz się na jego temat w samych superlatywach.

ocenił(a) film na 7
underground73

Właśnie jestem po seansie. No ja zrozumiałam, że on był ranny po tej strzelaninie z Indianami w domu, tydzień czołgał się przez pustynię, a Elvis go dobił po prostu. Był już i tak słaby bardzo :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones