PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9009}

Płytki grób

Shallow Grave
7,0 12 976
ocen
7,0 10 1 12976
7,1 8
ocen krytyków
Płytki grób
powrót do forum filmu Płytki grób

słaby film

ocenił(a) film na 3

Niestety jak w temacie... film słaby. Sięgnąłem po niego zachęcony wysoką oceną na
filmwebie. Niestety ocena wysoko zawyżona... słabe aktorstwo, kiepska kreacja postaci,
fabuła może i ok ale beznadziejnie przedstawiona. Do dobrego brytyjskiego kina się niestety
nie umywa. Nie polecam.

Massmess

sam jesteś słaby

ocenił(a) film na 3
epix

słaby jest twój komentarz

ocenił(a) film na 4
Massmess

Zgadzam się z całą praktycznie opinią, oprócz :"Do dobrego brytyjskiego kina się niestety
nie umywa". Szkocja należy do UK....

ocenił(a) film na 6
Massmess

Słabe aktorstwo...??? O____O

Dla mnie to jedna z lepszych ról McGregora. Pozostała dwójka głównych bohaterów też dawała radę. Moim zdaniem kreacja głównych postaci właśnie była ciekawa - troje zupełnie różnych ludzi, dzielących ze sobą życie i zmiana, jaka następuje w ich relacjach na skutek określonego przebiegu wydarzeń... Podobały mi się ciekawe, trochę "pojechane" dialogi, fajna scenografia i zdjęcia a opowiedziana w filmie historia wciągnęła mnie i zaciekawiła. Nie twierdzę, że ten film to jakieś arcydzieło, ale uważam, że spokojnie można obejrzeć i słabym też bym go na pewno nie nazwała.. Ale oczywiście każdy ma prawo do własnej oceny....

ocenił(a) film na 7
Massmess

film naprawdę dobry! Ciekawy i dający do myślenia!
Dobre kino! Polecam!

ocenił(a) film na 4
przemofan

Nie chcę wiedzieć nawet o czym Ci dał do myślenia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones