PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714713}

Pacjent zero

Patient Zero
4,6 3 338
ocen
4,6 10 1 3338
Pacjent zero
powrót do forum filmu Pacjent zero

Bardzo słaby.

ocenił(a) film na 2

Nawet jeżeli założymy, że filmy o wirusach/zombie nie muszą być ani ambitne ani logiczne, to ten i tak wypada słabo. Przesadzone dialogi i chaotyczna akcja. Fakt, że nie pokazano jednoznacznie, jak dialog głównego bohatera z zarażonymi wygląda z perspektywy osób trzecich, świadczy o tym, że żaden z twórców tego pomysłu nie potraktował poważnie.

ocenił(a) film na 5
aga_chan

zostało to pokazane na początku sceny z pierwszego przesłuchania, gdy kamera jest poza "akwarium" słychać stłumiony monolog w "języku" zainfekowanych, i w momencie przeniknięcia kamery przez szkło słychać ostatnie słowa w ich języku zanim przechodzą na tłumaczenie po angielsku, by widzowie mogli zrozumieć, i żeby nie musieli wysilać się na tworzenie całego języka. W każdym razie komunikacja polegała na wydawaniu dziwnych dźwięków, i na dobrą sprawę powinni być w stanie nauczyć się rozumieć ich słowa.

ocenił(a) film na 2
Herushingu

Masz rację, że była ta scena pokazywała, jak to mniej więcej wygląda. Uważam po prostu, że zostało to "odbębnione" i pozostawione. Brakowało kilku wstawek, które pokazywałyby na przykład inne natężenie emocji, itp.
Jest taki niskobudżetowy komedio-horror ("Wasting Away") o grupie nastolatków, którzy nie wiedzą, że są zombie i komunikują się ze sobą normalne. Co jakiś czas film przeskakuje w perspektywę osób trzecich. Fajny motyw, którego tu brakowało.

aga_chan

Tak, też to zauważyłem... ale uważam, że to by jeszcze można było wybaczyć, gdyby reszta jakoś ze sobą współgrała.
Lubię taką tematykę i naprawdę chciałem zobaczyć ten film a po seansie zastanawiam się, co ja tak właściwie obejrzałem...
Może nie jest to całkowity gniot, ale film jest naprawdę słaby. Niedbałość o szczegóły, okropne dialogi, stereotypowy i banalny scenariusz a niektóre postacie, jak zazdrosny pułkownik, podchodzą już nawet pod karykaturę. No, żeby całkowicie nie zmieszać tego "dzieła" z błotem, można powiedzieć, że Stanley Tucci nawet nieźle wypadł...

ocenił(a) film na 3
plochol

I tylko Stanley powoduje że można dotrwać do końca.

ocenił(a) film na 10
aga_chan

z tego co widziałem film nie jest słaby, z tego co widzę ze lewactwo,ciemnogród często hejtują na filmy ze niby są słabe a Rosyjski szajs chwalą

vAkatsuki

??? Ależ zdajesz sobie sprawę że Rosja też produkuje całkiem udane produkcje :)

ocenił(a) film na 3
buterfly

Fakt - Koma mnie grubo zaskoczyła pod każdym względem. Natomiast Attracrion jest na siłę ugrzecznione. Niemniej poczynają sobie coraz lepiej.

sandalarz

Polecam również Czas pionierów, efekty lepsze niż w nie jednym obecnie amerykańskim kinie superhero do tego przyzwoita fabuła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones