PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10023310}

Pacjent

Le patient
4,8 1 841
ocen
4,8 10 1 1841

Pacjent
powrót do forum filmu Pacjent

Nie jest to film, który polecę znajomym do obejrzenia słowami "rewelacja" ale też nie uważam, że to gniot. Nie powiedziałabym, że film jest nudny ale ma taki melancholijny klimat. Nie trzyma w napięciu i podejrzewam, że większość osób jak ja za szybko domyśli się wszystkiego. Przez to film nie pozostanie długo w naszej pamięci. Jednak można spokojnie obejrzeć żeby samemu ocenić. Oczy Wam krwawić po tym filmie nie będą ;) Taki średniak ale do obejrzenia.

eemilkaa

Baisers to mój muzyczny hit od dziś..i tyle..film słaby

eemilkaa

Zdziwiłem się, że ta piosenka powstała specjalnie na potrzeby filmu. Przedstawiono ją w taki sposób, żeby wyglądała na jakiś autentyczny hit z czasu, kiedy rozgrywała się akcja.

eemilkaa

Piosenka filmu gicior - świetnie trzyma w klimacie francuskiego pop lat 90-tych, reszta do obejrzenia w nudny piątkowy wieczór, bo hitem ten film na pewno nie będzie, i przynajmniej nasz bohater nie okazał się ukrytym homoseksualistą, jak to na netflix przystało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones