PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595351}
6,9 32 531
ocen
6,9 10 1 32531
6,8 15
ocen krytyków
Paddington
powrót do forum filmu Paddington

5/10

ocenił(a) film na 5

Przed filmem widziałem może kilkanaście sekund kreskówki z Misiem Paddingtonem, więc jestem poza grupą fanów tej postaci. Sam film jest skierowany trochę do dzieci ale moim zdaniem przede wszystkim dorosłych fanów tej postaci. Ten film trochę jak przeróbki aktorskie filmów Disneya, cierpi on na zanik magii która była w filmie animowanym a filmem z aktorami trochę jej brak. Myślę że zwłaszcza dzieci gorzej odbierają takie filmy, natomiast dorośli którzy z sentymentem odnoszą się do bajki ze swojej młodości lepiej. Pewne sceny które by nie raziły w konwencji kreskówki rażą w konwencji filmu aktorskiego. Podsumowując, jeśli jesteś dorosłym fanem misia Paddingtona - zobacz ten film, jeśli masz małe dzieci to lepiej zobaczyć kreskówkę, jeśli nie znasz postaci to film raczej będzie taki sobie. Polski dubbing nie jest zły jeśli chodzi o tłumaczenie ale mógłby być bardziej wyraźny. Czasami miałem odczucie że słyszę jak ktoś coś mówi ale nie potrafiłem zrozumieć co. Zwłaszcza filmy skierowane dla dzieci powinny mieć wyraźne i łatwe do zrozumienia dialogi.

Czy warto zobaczyć na małym ekranie - można ale przeczytaj co napisałem powyżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones