PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300401}

Palenisko

Furnace
4,2 190
ocen
4,2 10 1 190
Palenisko
powrót do forum filmu Palenisko

przecież ten film to żenada...zawiodlly mnie "horrory swiata" ta pomyłką-poprostu mam nauczke-kupoj tylko japońskie filmy serii!!!

_suspect_

Większość filmów w tej serii była koreańska ale wiem o co Ci chodzi.Z 2 sezonu kupiłem tylko Telefon a zamierzam kupić jeszcze Lalkarza i to chyba wszystko.

ocenił(a) film na 2
hellboyjr

Wiem, wiem..sorry za pomyłke-potocznie mowi się"japońskie", chociaż to błąd;]- ja bym Ci poza tymi co kupiłeś polecił jeszcze(wspomne jeszcze o tych z pierwszej serii i o serii przeboje kina azji(starsze nr i te ktore nie wyszly mozna kupić na stronce-wpissz w google horrory swiata i znajdziesz wszystkie kolekcje;]-zdjęcie śmierci, dreszcze, apartament, od-rodzenie(przeboje kina azji-najlepszy film ze wszystkich dostępnych-według mnie), koszmar, opowiesc o 2 siostrach i chyba tyle
p.s-szkoda ze tak malo na naszym rynku jest Koreańskich horrorow..dlatego swietnie ze jest taki magazyn, ktory je wydaje.....a zapomnialem o jednym filmie jeszcze-akacja

_suspect_

Re-cycle rzeczywiście, rewelacja.Zdjęcie śmierci mam,dobre,niezły jest jeszcze Czerwone pantofelki.Warto kupić tę Akację bo mówią,że nie sprawdza się jako horror?

ocenił(a) film na 2
hellboyjr

widze ze w ulubionych fimach masz "labirynt fauna"-wiem, ze ciężko to porownać, ale wydaje mi się, że jeżeli spodobał Ci się 'Labirynt.." to "akacja" tez przypadnie Ci do gustu-poza tym nie jesteś chyba wielkim maniakiem horrorow(oceniając po ulubionych) więc czego się boisz:D Mnie jako fana horroru ten film nie rozczarowal, chociaz fakt horrorem nie jest- osobiście polecam!!!

_suspect_

Maniakiem horrorów jestem ale pchać wszystkiego do ulubionych to nie zawsze mam czas i pamięć,jest tam raptem ułamek tego co zrobiło na mnie wrażenie a Labirynt Fauna mnie rozwalił więc jeśli w tym klimacie jest Akacja to już poważny argument.Dzięki.

ocenił(a) film na 2
hellboyjr

Zebyś nie miał do mnie potem pretensji... mowie za siebie;D "Labirynt Fauna"-faktycznie cudo!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones