PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867199}
7,2 7 151
ocen
7,2 10 1 7151
Palmer
powrót do forum filmu Palmer

Dżastin chciał się chyba przypodobać obecnym trendom inności i mniejszości, wyszło słabo, znów więcej ideologii niż składnej fabuły, szkoda.
aplle i neflixa można spokojnie wywalić do kosza.

ocenił(a) film na 8
maximus_

co za bzdura?! tak bardzo film potrzebny na polski grunt ideologiczny...! tylko kto go zobaczybjak zasięg mały

wdylag

niech lepiej zostanie w hameryce, tam pasuje idealnie :)

ocenił(a) film na 8
maximus_

omg, nic nie wyniosłeś z filmu. polecam Ci zdecydowanie TVPiS ew. Trwam, tam prawdziwa prawda nadaje.

wdylag

nic nie wyniosłem i dobrze mi z tym, to ciebie dupka piecze i usilnie próbujesz mnie klasyfikować xD

ocenił(a) film na 8
maximus_

to nie oglądaj, nikt ci nie każe. Zawsze możesz sobie włączyć Smoleńsk albo inny film na tvp.

umo

mogę oglądać i komentować, jeszcze, nie to co w usa gdzie wyłączają ci konto xD

ocenił(a) film na 8
maximus_

no jakbyś doprowadził do rewolty i atak na sejm to obawiam się, że albo by cię odstrzelili albo byś dostał niezły wpirdol od policji. A co do filmu jak jedyne co z niego zrozumiałeś i zapamiętałeś, to to, że chłopak grał transa to nie jesteś dużo lepszy od Randyego, który go wymazał szminką, ba obstawiam, ze byś podobnie zrobił.

ocenił(a) film na 8
umo

Daryla znaczy.

umo

na szczęście nic z tego filmu nie zapamiętałem, bo nie wart był tego

ocenił(a) film na 8
maximus_

podziwiam, jak mi się jakiś film nie podoba to go nie oglądam do końca, po co się męczyć.

umo

a jakbym nie obejrzał całego to byś jęczał, że nie oglądałem a wydaje opinie xD

ocenił(a) film na 8
maximus_

masz ciekawe podejście, nie powiem, że nie. Ja jak nie obejrzę całego filmu nie wydaje osądu, widać ty tak robisz :D

umo

przecież napisałem, że oglądałem cały, czytać nie potrafisz, a się bierzesz za komentarze

ocenił(a) film na 8
maximus_

czytaj ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 8
maximus_

Hmm za to w Ace Ventura była świetna fabuła... Taka ze aż zasługiwała na 10 ;)

Kamiskl

Tak, w swojej kategorii to gwarantowana dycha.

ocenił(a) film na 8
maximus_

Ace Ventura 10?? trochę Cię poniosło :-) i to nawet w swojej kategorii, w sumie się nie dziwie jak Palmer Ci się nie podobał. Każdy ma jednak inny gust i to szanuje. Pozdrawiam

maximus_

Wywal do kosza jeszcze hbo i amazona. TV też wyrzuć a co!

Bette85

nie muszę, jest tam sporo dobrych seriali bez ideologii

maximus_

Haha chłopie tobie nawet wmówili że to kwestia ideologii. Obawiam się że twe poczucie percepcji jest nieco poniżej zera. Masz szczęście że chociaż pokaz Ace Ventura uspokaja cię na tyle, że choć na chwilę przestajesz poniżać innych ludzi.

maskey

"poniżać innych ludzi." masz niezłe projekcje xD

maximus_

Czyli nie masz tych platform haha

maximus_

Film jest wybitny,świetne aktorstwo i ważny temat, a TY jesteś po prostu debilem pisząc ze słaby film i tyle w temacie/.

Michael_Przedlacki

bycie debilem w oczach jakiegoś idioty dla którego to argument jest sporym komplementem xD

ocenił(a) film na 6
maximus_

daj spokój juz

maximus_

Obejrzałem i zgadzam się z Tobą.

maximus_

Widzę, że miłośnicy wszystkiego co piękne i dobre najchętniej przegryźliby maximusowi gardło. Bo film mu się nie podobał...

kojos

Nic nowego ;)

maximus_

Maximus, ty wszystkim produkcjom zaniżasz tutaj oceny. Ostatnio już po 1 odcinku WandaVision oceniłeś cały serial, a zapomniałeś że jest jeszcze 8 odcinków. Może Palmer nie jest jakiś wybitny i była już masa filmów o podobnej tematyce np. Gifted. Choć nie przypominam sobie bym oglądał film o chłopaku, co sie przebiera za dziewczynę (może rzuccie tytułem to sobie przypomnę). Natomiast film jest poprawny i całkiem nieźle zagrany, a co najważniejsze nie nudzi pomimo 2h seansu.

Taio

serio zaniżyłem serial o awendżersach? toż to oskarowy produkt xD

maximus_

Właściwie to tylko odpowiedziałem ci w jednym wątku. Nie podobał Ci się pierwszy odcinek pod postacią sitcomu z lat 50 to od razu oceniłeś serial za całokształt. Jeśli nie lubisz tego typu filmów czy seriali to po co oglądasz. Ja jak mnie jakaś produkcja nie interesuje lub po 10 minutach wiem że film nie dla mnie,to nie wystawiam oceny 1/10.

maximus_

Ojej zaściankowy polaczek ma buldupy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones