PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537275}

Pamięć absolutna

Total Recall
6,4 94 272
oceny
6,4 10 1 94272
5,1 13
ocen krytyków
Pamięć absolutna
powrót do forum filmu Pamięć absolutna

3/10

ocenił(a) film na 3

A i tak ocena jest zawyżona. Efekty specjalne całkiem niezłe, ale fabułę można by streścić w 30 minut. 80% filmu to
naparzanki, pościg, strzelaniny i inne gówna. (no chyba że ktoś to lubi, to wtedy się zachwyci)
Dodatkowo Kate Beckinsale niczym Terminator biega za głównym bohaterem, bez zbroi, umundurowania, we włosach
których Thor mógłby jej tylko pozazdrościć.
I na dodatek beznadziejny Colin Farrel

ev2707

Nakwazniejsze ze byla sexowna :) reszta sie nie liczy. ale jakbym mia taka zone to bym chyba sie jej sluchal :)

ocenił(a) film na 3
devill79

no to współczuję Ci starości, o ile ją dożyjesz.

ev2707

heheh z taka zona ? watpie zebym dozyl

ocenił(a) film na 6
ev2707

o ile "jej " dożyjesz a nie "ją"... jak was uczą w tych gimnazjach ?

ev2707


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

kotbury

pelna zgoda, zostales osmieszony

devill79

ja bym sie jej sluchal nawet jakby nie byla moja zona :)

ocenił(a) film na 5
ev2707

Na początku zapowiadało się fajnie, potem to już równia pochyła ....

kinomaniaczka1333


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

ocenił(a) film na 1
ev2707

I tak szeroko poszedłeś Ja dałem 1/10

ocenił(a) film na 2
zatkaokakao

ja dałam 2 za całkiem przyzwoite efekty

rocket1982

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

zatkaokakao


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

ocenił(a) film na 1
kotbury

Ach jak błysnąłeś inteligencją!!! Na Fiorinie 161 mógłbyś zostać nawet zastępcą dyrektora ośrodka z takim IQ!!!

ocenił(a) film na 3
ev2707

Ode mnie też trója, i także uważam że to i tak za dużo, nudny jak cholera.

Johnkill

wizyta u terapeuty powinna ci pomóc.

ocenił(a) film na 4
ev2707

fakt bohaterzy mają nadludzkie umiejętności niczym nie uzasadnione, a strzelanki to jedyna treść tego filmu:(

ana_ax

kolejny gimbus ze swoimi szkolnymi 'mundrosciami' i ograniczoną wyobraźnią, której życie jeszcze nie poszerzyło, skarży sie na rzekomy brak realizmu w filmie fabularnym. RĘCE OPADAJĄ!

ocenił(a) film na 6
ev2707

To jest akcja / SF a nie dramat ... Czepianie się dużej ilości akcji to jak czepianie się liliputa że nie dosięga do klamki od drzwi. To dobre kino rozrywkowe i nic więcej - po co oglądać film akcji SF jeśli duża ilość akcji przeszkadza ?

ocenił(a) film na 3
armarange

Masz rację, ciężko wymagać od papieru toaletowego by umiał czytać.

ev2707

mękolenie gimbusa, któremu nic nie pasuje.

ocenił(a) film na 1
armarange

Tyle, że tu było zbyt wiele akcji nawet jak na "Akcje SF" gdzieś są granice :) ja mialem wrażenie, że główny bohater ciągle ucieka fatalnie się to oglądało.

wojtalafci

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

ocenił(a) film na 5
armarange

Po co robić remake czegoś, co jest naprawdę solidne?

ocenił(a) film na 7
ev2707

Bo to nie film kostiumowy tylko film akcji :P

użytkownik usunięty
ev2707

Wtórny, nic ciekawego - Arniego i tak nie przebiją, kolejna profanacja, jakby nie patrzeć kultowych filmów,
wcześniej Predators z "pianistą" a teraz z - kto to jest? - jakiś "pedałek" kompletnie nietrafiona obsada.

U mnie 4 i to tylko ze względu na dwie panie: Kate i Jessica.

To jeden z tych filmów, których "zasysanie z neta" nawet mi do głowy nie przyszło.

pozdro

Po prostu było za wcześnie na remake. A i tak zrobili go byle jak bo większość dowcipów w tym filmie to fanserwis do starszej wersji a samo nie dorzucili nic od siebie.

dobrze ze cie wykopsali!

ev2707

A ja powiem tak . Według mnie koniec filmu , to początek filmu . Na początku filmu budzi się i mówi że śnił o Marsie i brunetce, czyli tak jakby końcówka filmu była początkiem
Pozdrawiam

ev2707


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones