PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537275}

Pamięć absolutna

Total Recall
6,4 94 290
ocen
6,4 10 1 94290
5,1 13
ocen krytyków
Pamięć absolutna
powrót do forum filmu Pamięć absolutna

Arnold dalej rządzi!

ocenił(a) film na 6

Muzyka nie zapada w pamięci jak ta w wersji z Arnoldem. Akcja też mniej wciąga ... Bohaterowie u Paula Verhoevena byli jacyś bardziej ludzcy... Jak dla mnie nie było sensu by krecić nową wersję (kasa, kasa, kasa...). Raz można obejrzeć, pierwowzór w nieskończoność :)

Hipis_3

Oryginał już daaawno oglądałem ale wciąż czuję "dreszczyk" wspominając go.
Tutaj mamy oczywiście lepiej dopracowane animacje zamiast tamtych "kwadratowaych" aut, ale... co z tego. Tam był klimat a tu tylko wybajerowane filmidło :|
Dwie piękne laski fajnie się ogląda tylko....trochę tu nie pasują.
No i przede wszystkim - ten pedałkowaty Farrell... kompletnie nie pasuje do roli "terminatora" [skrót myślowy;)] i on mnie najbardziej irytował.

ocenił(a) film na 7
Hipis_3

Film o wiele słabszy od "Pamięci Absolutnej " z 1990. Nie wiem dlaczego filmowcy biorą się za remake klsyki kina i tworzą film taki słaby. Jedynie efekty specjalne są o niebo lepsze. No ale w końcu filmy dzieli 22 lata.

ocenił(a) film na 6
Hipis_3

Tak, za dużo syntetycznych oficerów co nawet nie jękną od kuli, nie mówiąc o puszczeniu juchy. Od razu czuć, że ten film to wersja dla nastolatków, fanów Transformers itp. produkcji. W filmie jest bardzo ograniczona ilością krwi, pokazują tylko drobne zranienia i między innymi przez to mocno traci na realności, staje się płaski i syntetyczny. Czyli mdły.
Dałem 6/10 ale tylko za wspaniałe efekty specjalne i zrealizowaną za ich pomocą wizję przyszłości, to naprawdę kawał dobrej roboty programistów i speców od komputerowych FX

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones