PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111540}

Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny

The Princess Diaries 2: Royal Engagement
6,3 59 366
ocen
6,3 10 1 59366
Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny
powrót do forum filmu Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny

A co z tym wątkiem? Oni tak ładnie razem wyglądali :) Zresztą ten chłopak, który grał Michalea bardzo mi się podobał :) Bo w książce (nie jestem pewna, ale tak mi się wydaje bo czytałam to dawno temu)było chyba tak, że oni byli razem(?).
Gdybyście mogli napisać, czy to co w filmie zgadzało się z książką? Bo już sama nie wiem...

ocenił(a) film na 8
aaaaa

Buhahaha xD Ale mnie powaliłaś na kolana ... to kilka lat później ... to nie jest kolejna część Pamiętnika księżniczki ... czytałam ;) W każdym razie ja tu piszę by nawiązać do Michaela. ... według mnie to paszczur a Chris Pine jest tak boski że do roli Nicka nadaje się ... Boże ... wspaniale ... sorka za moje słownictwo ale mam słabość do facetów w stylu Chris'a, Shane'a, Brad'a, Channing'a itp ;)

DulceAmarga

Mnie się Nicolas nie podobał. I nie pasował za bardzo do Mii.
Każdy ma swoje zdanie :)

ocenił(a) film na 8
aaaaa

Buhahaha xD Ale mnie powaliłaś na kolana ... to kilka lat później ... to nie jest kolejna część Pamiętnika księżniczki ... czytałam ;) W każdym razie ja tu piszę by nawiązać do Michaela. ... według mnie to paszczur a Chris Pine jest tak boski że do roli Nicka nadaje się ... Boże ... wspaniale ... sorka za moje słownictwo ale mam słabość do facetów w stylu Chris'a, Shane'a, Brad'a, Channing'a itp ;)

ocenił(a) film na 10
aaaaa

mnie nie Nicolas podobał...hehe ciachooo xD

ocenił(a) film na 10
Ezoteryczna__J

znaczy podobał mi sie ^^ sorki za pomyłke

ocenił(a) film na 10
aaaaa

Ten film wogle nie nawiązuje to ksiązki..
Ale Nicolas jest boski i słodko razem wyglądają;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones