PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111540}

Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny

The Princess Diaries 2: Royal Engagement
6,3 59 370
ocen
6,3 10 1 59370
Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny
powrót do forum filmu Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny

Yyyy...

ocenił(a) film na 2

Czytajac cala serie ksiazek o losach Mii, bylam przekonana ze to swietna lektora dla dziewczyn w kazdym wieku. Ale po obejrzeniu obydwoch czesci filmu nakreconego na podstawie powiesci wpadlam w maly szok... otorz zadna postac nie jest podobna do opisu z ksiazki. Sama gl. bohaterka nie jest podobna po Mii nawet w 1%. Nie wiem co ludzie widza w tym filmie, radze aby przeczytali ksiazke, a poten ocenili to dno, ktore ponoc jest "zadowalajace".

ocenił(a) film na 7
Gutka_G_

racja większość rzeczy wogule nie przypomina treści książki ...

Gutka_G_

zgadzam sie w 100%. przeczytalam wszystkie ksiazki oprocz walentynek.
nic w filmie, w 1 ani 2 cz. sie nie zgadza!!

ocenił(a) film na 4
extraordiary

w pierwszej czesci to chociaz tak ogolnie jest fabula zachowana, ale tu? NIC

ocenił(a) film na 7
Gutka_G_

zgadzam sie w 100 procentach. nic w filmie nie jest takie jak w ksiazce i bynajmniej nie ogladnelam tego filmu z przyjemnoscia

Gutka_G_

film jest miły i przyjemny i może się spodobać tym którzy nie czytali książki i nie bęsą ich razić różnice...

ocenił(a) film na 10
Gutka_G_

No dobra,ale nie wiesz,że o gustach sie nie dyskutuje?
Jednym sie podba bardziej,innym mniej.

A myślę,że film,nie musimy byc takji sam jak książka,bo wtedy mógł by nas mniej zaciekawic,gdybysmy znali całą fabułę i wsyzstko co sie bedzie dziaało.
To moje zdanie.
Ale oczywiscie,tobie moze sie nie podobac,a innym tak.
Pozdrawiam.

Gutka_G_

Książka była tylko inspiracją dla filmu.. Jedynie postacie i podstawowa fabuła reszta to imaginacja scenarzysty albo film był godny oglądania.

ocenił(a) film na 10
Gutka_G_

"Pamiętnik księżniczki" to luźny film. Babcia Mii była okropna a w filmie jest taka słodziutka. Ale jak sama Mia tłumaczy film nie jest podobny do jej życia. Chociaż jestem nastolatką moje życie wcale nie jest podobne do jej życia. I to nie tylko dlatego,że nie jestem księżniczką Genovi.
p.s.po książkę sięgnęłam ponieważ w 2 części był PIĘKNY wiersz o Gwiezdnych Wojnach które są moją miłością.

Gutka_G_

a nie przypominacie sobie że w książce Mia pisała o tym że nakręcili 2 filmy, które praktycznie nie przypominają jej życia? w 1 filmie babka na Mii byla kompletnie za miła niż w rzeczewistości, a w 2 że Mia zerwała z Michaelem(było dla niej kompletnie nie do przyjęcia przecież) i kazali jej wyjść za mąż, bo inaczej jako kobieta nie moze objąc pełnoprawnego rządzenia Genowią? nie pisała o tym Mia w swoim pamiętniku? :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones