PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111540}

Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny

The Princess Diaries 2: Royal Engagement
6,3 59 366
ocen
6,3 10 1 59366
Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny
powrót do forum filmu Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny

Fajny film, w sam raz na popołudnie, kiedy jest się zmęczonym :) nie trzeba dużo myśleć, a można trochę się pośmiać. Zastanawiam się tylko, co się stało z Michaelem, w ktorym Mia się zakochała w 1 części! No... A tak ogólnie to myślę, że książka jest o niebo lepsza :).

Dzasmin

Potwierdzam Twoje zdanie, film nie jest moim zdaniem wogóle przesłodzony. Taka komednia romantyczna. W sam raz jak dla mnie. Też mnie to zastanowiało co się z nim stało. Ale sir Nicholas też był fajny:)

lena_34

no, no, tu się zgodzę :) szkoda tylko, że na co dzień takich nie ma... :/

użytkownik usunięty
Dzasmin

Ksiązka o niebo lepsza od filmu. Wogóle inaczej sobie wyobrażałam Michaela (przystojniejszego:p) i tą babcię (bardziej ostrą, rygorystyczną) no ale moż e to ylko moje odczucia. Film taki średni, nie najgorszy taka komedyjka na rozluźnienie sie w stylu lekki, łatwy i przyjemny.

ocenił(a) film na 10
Dzasmin

mnie sie osobiście podobały ody dwie części :) książki nie czytałam ale chyba jednak się skusze :)poza tym muzyka w filmie jest świetna
PoZdrawiam

ocenił(a) film na 9
Dzasmin

zgadzam się fajny filmik :)Może wiecie czy druga część jest gdzies w Poznaniu do kupienia(na DVD)? Z góry thx :)

Ashante

wejdź na www.empik.com założ sobie konto i zamów sobie z dostawą do domu oraz z płatnością przy odbiorze..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones