PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31212}

Pamiętnik księżniczki

The Princess Diaries
6,4 92 293
oceny
6,4 10 1 92293
5,1 9
ocen krytyków
Pamiętnik księżniczki
powrót do forum filmu Pamiętnik księżniczki

Słuchajcie, może ktoś mi wytłumaczy bo chyba nie łapię...
Oglądałam pamiętnik księżniczki ok tysiąca razy... niedawno szukałam na youtube filmików i piosenek z PK... przesłuchałam sobie kilka i trafiłam jeden gdzie była scena na dachu szkoły, Mia siedziała sobie na ławeczkach i przyszedł do niej Michael. Ale najdziwniejsze jest to, że w filmie tej sceny nie było... na 100%...

Słyszałam wiele razy, że w niektórych filmach wiele scen jest wyciętych w porównaniu z wersją oryginalną... ale przepraszam po co???? Zajmuje zbyt dużo antenowego czasu???? czy jak???

Może mi ktoś wytłumaczyć czy ta scena była w filmie czy nie?? i po co wycinane są scenu z filmów???

Z góry merci...

Dominique_11

czesto wycinaja sceny, gdyz uznaja ze sie nie nadaja, albo po prostu postanawiaja, ze im ta scena sie nie podoba. na dachu Michael nie przyszedl do Miy.

ocenił(a) film na 10
Dominique_11

A ja Ci powiem, że oglądałam ten filmik i to są wycięte sceny. Lipa, sama od dłuższego czasu poszukuję wersji z nimi, albo chociaż samych wyciętych scen.
A wycinają, bo nie chcą zanudzić widza. Nie wszyscy potrafią wytrzymać na filmie w kinie 2 godziny, więc skracają, żeby zostawić samą "esencję" fabuły ;)
Niestety, niefortunnie im to wyszło. Trzeba było zostawić te sceny z Michaelem i Mią, bo to wygląda jakby ich "miłość" się wzięła z nikąd.
Cóż, lecę oglądać po raz 92734581385447210. ;)

Konopia

A ja widziałam tą scene i jakośwydaje mi sięże ona byław części 2 ale bardzo daaaawno to widziałam więc nie wiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones