PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31212}

Pamiętnik księżniczki

The Princess Diaries
6,4 92 295
ocen
6,4 10 1 92295
5,1 9
ocen krytyków
Pamiętnik księżniczki
powrót do forum filmu Pamiętnik księżniczki

Film mi sie podobal strasznie. Zgadzam sie duzo rzeczy jest nowych i niektore wogole nie pasuja do ksiazki ale LUDZIE to jest TYLKO na postawie filmu a nie jego EKRANIZACJA!!!!!!!!!! Chyba wiecie co to znaczy??? To znaczy ze wszystko nie musi sie zagadzac nawet nie powinno tylko w filmie powinno chodzic o te sama rzecz. Jak w tym przypadku o Pamietnik ksiezniczki. Film jest zajerzysty!!! Strasznie mi sie podobal!!! Zabawny mozna sie posmiac a przy okazji ukazuje zycie pietnastoletniej Mii i jej borykanie sie ze swiatem. Jak wszyscy wiedza Mia ma straszne problemy z miloscia. A kto ich w tych czasach nie ma??? Minus (jeden bardzo malenki) dla filmu : prawie wogole nie bylo pokazane ze Mia bardzo kocha Michaela. Co prawda bylo pokazane ze on sie nia interesuje ale to nie to samo. Przeczytalam ksiazke i rozumiem te dziewczyny ktore twierdza ze film jest kompletna klapa. One sie spodziewaly ze film bedzie identyczny jak ksiazka. Ale kto potrafi sfilmowac tak zagmatwane mysli Mii Thermopolis i to jeszcze dokladnie??? Chyba nikt. I mi wlasnie sie wydaje ze Meg Cabot troche o to chodzilo. Zeby nikt nie mogl tego sfilmowac i zeby wszyscy siegali do ksiazki. Jak ktos jej jeszcze nie czytal to zachecam. Naprawde warto. Jak masz problemy z rodzicami, z nauka, z miloscia to ta ksiazka chociaz na chwile pozwoli ci zapomniec o swoich problemach bo stwierdzisz ze twoje klopoty to NIC w porownaniu z problemami Mii. SERIO!!!!!!!! Koncze. Jak ktos chce pogadac ze mna na temat filmu lub ksiazki Pamietnik ksiezniczki to prosze przysylac maile na adres : sylwanka.szul@poczta.fm. Odpowiem na kazdego maila. Uwielbiam ta ksiazke i inne tez. Jesli ktos sie interesuje tzw. romansami dla nastolatek to prosze pisac a ja podam tytuly ksiazek ktore mi sie podobaly. Pamietajcie to byl film NA PODSTAWIE KSIAZKI a nie jej EKRANIZACJA!!! Trzymajcie sie cieplutko i piszcie!!!! Pozdrawiam wszystkie fanki pamietnika ksiezniczki!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones