PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31212}

Pamiętnik księżniczki

The Princess Diaries
6,4 92 293
oceny
6,4 10 1 92293
5,1 9
ocen krytyków
Pamiętnik księżniczki
powrót do forum filmu Pamiętnik księżniczki

Film 'Pamiętnik księżniczki " jest w ogóle inny od książki ! Wszystkie nazwiska odbiegają od książki .Przeczytałam wszystkie części pamietnika i gdy odlądaam film to zastanawiałam się co ja oglądam ? Czy to pamiętnik księżniczki czy tylko kiepska przeróbka ?Film mi się w ogóle nie podobał był po prostu do kitu i tyle. nie polecam .

użytkownik usunięty
shellby

Zancyz mis ie film podobał,ale racja jezlei chodzi o ankrecenie filmu podobnego do siażki tobył do kitu..Nic tam chyba nie było z godne z treścią w ksiażce..Teraz musze się spręzac bo przeczytała dopiero I część,a musze do pokazania sie 2 czesci przczytac ksiazke

użytkownik usunięty
shellby

Niedawno zaczęłam czytać te książki (jestem na dwójce) i uważam, że są fajne. Filmu jeszcze nie ogladałam, ale nie umię się połapać, patrząc na obsadę! Kim są ci ludzie i czemu pozmieniali nazwiska bohaterom książki? I co oni zrobili z Lily?????
Obejrzę, z ciekawości i postaram się ocenić jako film, a nie podobieństwo do książki, ale wiem, że będzie sie na to trudno patrzeć...
PS.Czemu Mia ma taki wielki biust?????

No właśnie to jest takie raczej przeniesienie w czasie niż adaptacja , bo mia ma duży biust jej ojciec nie zyje !!! Ja juz nie wiem o co chcodzi !!!!

użytkownik usunięty

<lol>

O matko... ludzie to się nawet biustu potrafią uczepić xD

użytkownik usunięty
shellby

Pamiętnik Księżniczki to bardzo fajna książka zresztą moja ulubiona!!!

ocenił(a) film na 3
shellby

no wiesz co... ja po poogladaniu zwiastunu uważam tak jak ty!! Nic tu do siebie nie pasuje!! jak mogli zmaścic film oparty na tak swietnej ksiazce? to jest nie do wybaczenia!!

Ps. tez przeczytałam pamietnik ksiezniczki 1,2,3,4 i2/3 i 5 :D boskie są!

__Magda__

Teraz jeszcze znalazłam kilka informacji na ten temat i to niby ma być na podstawie pierwszej części a w filmie ojciec Mi nie żyje !!! Nie wiem co o tym sądziś , jutro jest "pamietnik księżniczki": na TVP1 o 17:05 !!! Mozecie sobie obajrzeć z ciekawości lub z nudó ale raczej nie z chęci poznania ksiazki !

ocenił(a) film na 10
shellby

a ja myślę że i książka i film mają w sobie coś. i to i to mi się podoba. A film jest SUPER!!!!!!!!!! Bardzo mi się spodobał :) POlecam wszystkim jak najbardziej!!! Pozdrawiam!!!

ocenił(a) film na 5
shellby

Noo... Strasznie odbiega od książki...
Ojciec Mii w książce żyje a w filmie już nie
Brak połowy postaci z książki ( gdzie Tina Hakim Baba, albo Kenny)
Imię ochroniarza Mii (Lars) zmieniono (na Joe czy jakoś tak)
Gruby Louie był rudyyyy
Mia ma w filmie za duży biust
W filimie ma 16 lat a w książce 14, czeeeeeeeeemuuuuu????

użytkownik usunięty
Di_

'W filimie ma 16 lat a w książce 14 [...]'

No to już wiesz, czemu ma 'za duży biust' ;D

musieli pominąć mnostwo wątkow, bo nie zieściłyby się w filmie.

ale zgadzam się - okroili do niemożliwości. szczytem była dla mnie 'Żenowia' (co za żenada) i to, że Mia pod koniec przeprowadziła się tam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones