PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31212}

Pamiętnik księżniczki

The Princess Diaries
6,4 92 293
oceny
6,4 10 1 92293
5,1 9
ocen krytyków
Pamiętnik księżniczki
powrót do forum filmu Pamiętnik księżniczki

Yyyy...

ocenił(a) film na 2

Czytajac cala serie ksiazek o losach Mii, bylam przekonana ze to swietna lektora dla dziewczyn w kazdym wieku. Ale po obejrzeniu obydwoch czesci filmu nakreconego na podstawie powiesci wpadlam w maly szok... otorz zadna postac nie jest podobna do opisu z ksiazki. Sama gl. bohaterka nie jest podobna po Mii nawet w 1%. Nie wiem co ludzie widza w tym filmie, radze aby przeczytali ksiazke, a poten ocenili to dno, ktore ponoc jest "zadowalajace".

ocenił(a) film na 2
Gutka_G_

a zapomniala bym..... wypowiedzcie sie :D z checia przeczytam kazda odpowiedz!!!

ocenił(a) film na 2
Gutka_G_

Dla mnie i film i książka są beznadziejne.
Film to amerykańska, tandetna komedia romantyczna z happy endem. Nadająca się jedynie dla rozchichotanych nastolatek.
A co do książki, to według mnie jest to bezwartościowa, płyciutka opowieść o pustej nastolatce-księżniczce jakiegoś wymyślonego państwa. A na dodatek napisana przez amerykańską pisarkę, która ma na koncie kilkadziesiąt serii dla nastolatek, które na całym świecie stały się bestsellerami.
To jest właśnie moje zdanie.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones