PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31212}

Pamiętnik księżniczki

The Princess Diaries
6,4 92 231
ocen
6,4 10 1 92231
5,1 9
ocen krytyków
Pamiętnik księżniczki
powrót do forum filmu Pamiętnik księżniczki

Zbyt dużo nieścisłości, przez co film stracił cały klimat, który był w powieści Meg Cabot. Przeniesienie akcji z Nowego
Jorku do San Francisco, uśmiercenie Phillipa, wybielenie Clarissy... Jak dla mnie zbyt wiele zmian.

ramoncia

Książka o wiele lepsza niż film. Zgadzam się zbyt wiele zmian, to już inna historia. Ale nie jest źle :)

ocenił(a) film na 8
ramoncia

Potwierdzam, film jest mocno rozbieżny z książką... Dlatego to jest adaptacja a nie ekranizacja.
Pamiętniki mi się podobały, jak czytałam je jako nastolatka, film natomiast jest dobry dla pełnej kategorii wiekowej - sympatyczna bajka na niedzielne popołudnie.

ocenił(a) film na 4
ramoncia

A to są osoby, które czytają takie bezwartościowe głupoty? Współczuje..

ocenił(a) film na 3
RAC_79

Jak widać są, tak samo jak są osoby czytające głupoty z elfami etc :)

ocenił(a) film na 4
Daroo_3

Pozory mylą. Prócz estetyki ta pani z avatara nie ma literackiego pokrycia.

ocenił(a) film na 3
RAC_79

Domyślam się, ale oodaje Twe zainteresowania

ocenił(a) film na 4
Daroo_3

Proszę czytać ze zrozumieniem. Mam nadzieje, że to nie przekracza pana kompetencji?

ocenił(a) film na 3
RAC_79

Jak widać twoje przekracza, bo nie potrafisz zrozumieć jednego prostego zdania :)

ocenił(a) film na 4
Daroo_3

^Już wystarczająco się panienka pogrążyła :) Jesteś jakimś masochistą?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Daroo_3

^Świetna autokrytyka, ale nie przypuszczałem, że jesteś aż takim idiotą i nie zauważyłeś że piszesz z facetem :D teraz już wiem, że niewiele różnisz się od karyn, brajanku :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones